Dolomiti Superski - Alta Badia - Pedraces

Nebyla nalezena žádná data.

Dolomiti Superski - Alta Badia - Pedraces

Alta Badia představuje malebné středisko italských Dolomit, které je zárukou super lyžování v Itálii. Hlavní nápor návštěvníků směřuje do obcí Corvara a La Villa.Tento ski-areál je též nástupním místem okruhu Sella Ronda, další vhodné lyžařské terény najdeme např. v masívech Piz Lavilla, Crep de Mont a Dantercepis.

Skimapa Alta Badia

NOVINKA: 8místná kabinka Boé místo kabinky! V údolí Alta Badia se pravidelně konají lyžařské závody FIS. Badia patří mezi spíše rodinná lyžařská střediska s cca 130 km profesionálně upravovaných lyžařských a snowboardingových tratí. Alta Badia je spolu s dalšími 11 ski-areály součástí rozsáhlého konsorcia Dolomiti Superski a stejně tak je s dalšími 3 skiresorty - Arabba, Val Gardena a Val di Fassa - součástí světoznámého lyžařského okruhu Sella Ronda. Předností lyž. střediska Alta Badia je pestré složení členitých tratí nevelké ši střední obtížnosti. Také díky napojení na okruh Sella Ronda se celá široká paleta tratí rozšíří na celkových cca 400 km tratí.

V letní sezóně je region Alta Badia vhodný pro horskou turistiku i pro cykloturistiku. Milovníci golfu ocení golfové hřiště u Corvary.

Zvolte datum v kalendáři
Zvolte datum v kalendáři
 • Kronplatz Valle Isarco NEJLEVNĚJŠÍ autobusové lyžařské zájezdy - penzion ** Anich v Natzu
  Valle Isarco Natz 3-4 dny lyžování
  autobus, polopenze
  8 termínů (od 26.12.)
  4 680 Kč / osobu
 • Cortina d´Ampezzo 2018 - hotel ** Dolomiti - SLEVA 10% na skipas pro dospělé, pobyt 4 noci
  Lyžování CORTINA -sleva na skipas !
  vlastní doprava, polopenze
  44 termínů (od 06.01.)
  5 400 Kč / osobu
Katalog Zasílání novinek
a newsletteru
Objednat
Facebook