Dol. Superski Alta Badia S.Cassiano C. Bianche

Nebyla nalezena žádná data.

Dol. Superski Alta Badia S.Cassiano C. Bianche

Alta Badia představuje malebné středisko italských Dolomit, které je zárukou super lyžování v Itálii. Hlavní nápor návštěvníků směřuje do obcí Corvara a La Villa.Tento ski-areál je též nástupním místem okruhu Sella Ronda, další vhodné lyžařské terény najdeme např. v masívech Piz Lavilla, Crep de Mont a Dantercepis.

Skimapa Alta Badia

Skimapa Dolomiti Superski

Ceník skipasů Dolomiti Superski CK KONTAKT 2017-2018

 

NOVINKA: 8místná kabinka Boé místo kabinky! V údolí Alta Badia se pravidelně konají lyžařské závody FIS. Badia patří mezi spíše rodinná lyžařská střediska s cca 130 km profesionálně upravovaných lyžařských a snowboardingových tratí. Alta Badia je spolu s dalšími 11 ski-areály součástí rozsáhlého konsorcia Dolomiti Superski a stejně tak je s dalšími 3 skiresorty - Arabba, Val Gardena a Val di Fassa - součástí světoznámého lyžařského okruhu Sella Ronda. Předností lyž. střediska Alta Badia je pestré složení členitých tratí nevelké ši střední obtížnosti. Také díky napojení na okruh Sella Ronda se celá široká paleta tratí rozšíří na celkových cca 400 km tratí.

Láska k tradicím se setkává s udivujícími vrcholy - v Alta Badia zažujete potěšení pro všechny smysly....

Corvara, Colfosco, La Villa, San Cassiano, Badia a La Val - těchto 5 jmen je synonymem kvalitního lyžování v Itálii.

Ve skiareálu Alta Badia je vše zorganizováno s důrazem na každý detail, aby Vaše dovolená byla nezapomenutelným zážitkem. Zde se sport stává čístě adrenalinovou záležitostí, ale také se umí proměnit v odpočinek a pohodu. Vybrané útulné horské chaty a chalupy s jedinečným zařízením se promísí s ladinskými tradicemi. V tomto nádherném údolí Vás čekají hned 3 restaurace oceněné Michelinem, které vědí, jak opět uvést v život starodávnou kuchyni...

Na Gran Risa se koná Světový pohár a současně se objevují klidné a pohodové tratě v okruhu Sella Ronda a ma 500 km sjezdovek v sousedních lyžařských oblastech. Dozajista budete uchváceni krásou těchto monumentálních vrcholů: masivem Santa Croce, pásmem La Varella-Conturines-Lagazuoi, Setsas, Sella Group, pásmem Cir, Ciampac, Sassongher a Gardenaccia...

V letní sezóně je region Alta Badia vhodný pro horskou turistiku i pro cykloturistiku. Milovníci golfu ocení golfové hřiště u Corvary.

 

Zvolte datum v kalendáři
Zvolte datum v kalendáři
  • Civetta Dolomiti Superski - hotel ** v Alleghe cca 2 km od lyžování, skibus u hotelu - Denní přejezd
    denní přejezd Civetta
    autobus, polopenze
    1 termín (od 25.02.)
    7 590 Kč / osobu
Katalog Zasílání novinek
a newsletteru
Objednat
Facebook