Bibione

Nádherné letovisko Bibione (video ZDE) je poklidné místo pro Vaši pohodovou dovolenou, kde si lze užít pobyt u moře, pohodlí, ochotný personál a mnoho nabídek nezapomenutelných dovolenkových činností. V centru lze využít nákupní zóny, italskou gastronomii s mnoha obchody, bary, restauracemi a pizzeriemi, v létě otevřenými každý den až do pozdních večerních hodin. Dokonce i ti nejmladší si pro sebe najdou vhodné prostory, diskotéky na pobřeží, velký zábavný lunapark, sportovní zařízení, termální lázně Bibione Thermae a jiné aktivity. Letovisko Bibione těsně sousedí s Lignanem a na druhé straně laguny se nachází známé Grado.

Široké a dobře vybavené mořské pobřeží se vším, co může sloužit (a líbit se) dětským hostům. Spousta sportu, pohybu, aktivit a programů pro ještě zábavnější pobyt u moře. Hotely vybavené dětskými jídelními židličkami, jízdními koly a hernami pro děti. Bezpečné cestování nádhernou přírodou po dobře vyznačených stezkách, podrobné průvodce a trasy, doplněné užitečnými radami o cyklostezkách a stezkách pro pěší turisty.

Samotné letovisko Bibione nabízí 8km písečnou pláž, která je vybavena vysokokapacitní infrastrukturou. Bibione má cca 3.000 stálých obyvatel. V létě do tohoto oblíbeného letoviska přijede na tři sta tisíc návštěvníků. Dělí se na Lido dei Pini v okolí majáku, Bibione Spiaggia (pláž) a Lido del Sole na hlavní pláži a Pineda v ústí řeky Tagliamento do moře. 

Část Lido dei Pini se rozkládá v okolí majáku, kde končí Bibione a začíná Lignano. Příroda a zdejší pláž s kamennými vlnolamy není vhodná ke koupání a místní obyvatelé i turisté ji využívají na romantickou vycházku k majáku a zpět. Do Lignana, které leží za řekou, se ovšem tudy nedostanete, protože přes řeku nevede most. V této oblasti se nachází pláž Pluto Beach, vyhrazená pláž pro psy a jejich páníčky...

Spiaggia = pláž a reprezentuje největší a zároveň nejrušnější část Bibione v samém středu. Najdete zde např. lunapark, centrální tržiště, hlavní náměstí, sportoviště a termální lázně. Noční život je zde bohatý. Poněkud stranou od centra jsou dětské herny, půjčovny kol a čtyřkolek, restaurace, zmrzlinárny a další turistická lákadly. Za pláží je městská promenáda a za ní řada hotelů, za kterými stojí bungalovy a poté se nachází už hlavní ulice.

Lido del Sole je klidná městská čtvrť, která přímo sousedí s rušnou pláží Spiaggia. Tato klidná část je ideální pro rodiny s dětmi. Většinu ubytování poskytují malé domky. Důležité je sportovní centrum s minigolfem, tenisovými kurty, stolním tenisem, fotbalovým hřištěm a tratí pro motokáry.

 

Dovolená v Bibione je záruka sluníčka, moře a pohody Vaší pohody...

 

Zvolte datum v kalendáři
Zvolte datum v kalendáři
 • Luxusní dovolená - designový hotel 4* Aqua Dome Tirol Therme Langenfeld - lázně v ceně
  Aqua Dome Tirol Therme lázně v ceně
  vlastní doprava, polopenze
  10 termínů (od 18.06.)
  4 580 Kč / osobu / noc
 • Léto v Alpách 2017 Hinterstoder - hotel Stockerwirt 4* - v ceně SLEVOVÁ KARTA, krytý BAZÉN, SAUNA
  Hotel 4* s bazénem, slevová karta
  vlastní doprava, polopenze
  117 termínů (od 25.06.)
  5 640 Kč / osobu
 • Terme Laa - Thermenhotel 4* Therme Laa - lázně v ceně, pobyt od 3 nocí, výhodné pobyty 4 a 7 nocí
  Lázně Therme Laa wellness zážitek
  vlastní doprava, polopenze
  66 termínů (od 25.06.)
  9 240 Kč / osobu
 • Chorvatsko Terme Tuhelj - hotel 4* Well - pobyt 5 nocí, Water Planet a bazény v Terme Olimia v ceně
  Chorvatsko Terme Tuhelj hotel Well
  vlastní doprava, polopenze
  91 termínů (od 25.06.)
  6 380 Kč / osobu
 • Termální lázně Terme Olimia - hotel Breza 4* - pobyt 4 noci, v ceně BAZÉNY, Aqualuna a Water Planet
  Slovinsko Terme Olimia hotel Breza
  vlastní doprava, polopenze
  114 termínů (od 25.06.)
  7 650 Kč / osobu
 • Bohinj 2017 - hotel Bohinj Park Eco 4*superior - pobyt 4 noci, aquapark v ceně, luxusní dovolená
  Bohinj Eco hotel Aquapark v ceně
  vlastní doprava, snídaně
  51 termínů (od 27.06.)
  7 610 Kč / osobu
Katalog Zasílání novinek
a newsletteru
Objednat
Facebook