Dovolená u moře v Itálii - Bibione villaggio Alemagna 3* s bazénem - cca 400 m od pláže

Kód zájezdu: IT 3005
Typ ubytování: Apartmán
Poloha: cca 400 m od pláže
Typ stravy: Bez jídla
Lokalita: Itálie / Benátsko / Bibione
Doprava: Vlastní doprava

Informace o zájezdu

Dovolená v Itálii 2017 u moře - Bibione villaggio Alemagna *** s bazénem - cca 400 m od pláže

Popis:  Villaggio Alemagna je umístěné v zeleni v oblasti Lido del Sole, komplex je tvořený z 18 malých domků, v každém z nich jsou 4 apartmány. Uprostřed areálu bazén pro dospělé a děti, pláže je ve vzdálenosti přibližně 400 metrů.

Vybavení: Bazén pro děti a pro dospělé (v provozu v závislosti na počasí), 1 parkovací místo / apartmán.

Apartmány: Trilo pro 6 osob (umístěný v přízemí či v prvním patře) se skládá z ložnice s manželskou postelí, ložnice se dvěma lůžky nebo patrovou postelí, obývací pokoj s rozkládacím dvojgaučem a kuchyňským koutem.

Pláž: Písečná pláž se nachází cca 400 metrů od villaggia.  Plážový servis za zvýhodněné ceny při objednání společně s ubytováním.

Delegát v oblasti od 27.5. do 23.9.2017, klientům k dispozici 1x týdně s nabídkou fakultativních výletů, v ostatních termínech telefonická asistence.

Cena obsahuje:

Pronájem apartmánu na 7 nocí (cena za apartmán)

používání bazénu (v provozu v závislosti na počasí),

Delegát v oblasti od 27.5. do 23.9.2017, klientům k dispozici 1x týdně s nabídkou fakultativních výletů, v ostatních termínech telefonická asistence.

Cena neobsahuje:

Případnou místní pobytovou taxu (platba na místě), povinný poplatek za spotřeby ve výši 40 Eur / apartmán typu trilo, závěrečný úklid (v případě, že apatmán nebude zanechán uklizený, bude klientům účtován poplatek za závěrečný úklid od 45 Eur v závislosti na stavu apartmánu), ručníky nutné vlastní.

Na vyžádání (platba na místě): Dětská postýlka za poplatek 28 Eur / týden, ložní prádlo za poplatek 6 Eur / osoba / výměna.

Malá zvířata nejsou povolena. 

Vratná kauce 100 Eur / apartmán.     

Získat více informací o destinaci - klikněte ZDE
Katalog Zasílání novinek
a newsletteru
Objednat
Facebook