Dovolená v Itálii - Bibione rezidence Sporting 3* s bazénem - cca 500 m od pláže

Kód zájezdu: IT 3004
Typ ubytování: Apartmán
Poloha: cca 500 m od pláže
Typ stravy: Bez jídla
Lokalita: Itálie / Benátsko / Bibione
Doprava: Vlastní doprava

Informace o zájezdu

Letní dovolená v Itálii 2017 - Bibione rezidence Sporting s venkovním bazénem

 

Popis:  Tato příjemná residence v Bibione Lido del Sole, složená ze 3 budov, se nachází ve velkém parku plném zeleně, cca 500 metrů od pláže.

Vybavení: venkovní bazén pro dospělé a pro děti (v provozu v závislosti na počasí), výtah, zahrada, dětské hřiště, animace, stolní tenis (bez náčiní), 1 parkovací místo / apartmán.

Apartmány: Bilo pro 4 osoby se skládá z ložnice s manželskou postelí a obývacího pokoje s kuchyňským koutem a rozkládacím dvoulůžkem. Trilo pro 6 osob má navíc další ložnici s palandou. Všechny apartmány jsou účelně zařízené a vybavené sociálním zařízením, klimatizací, SAT TV a balkonem. Některé apartmány prošly nedávnou rekonstrukcí.

Pláž: Písečná pláž se nachází cca 500 metrů od residence.  Plážový servis za zvýhodněnou cenu při objednání společně s ubytováním.

Delegát v oblasti od 27.5. do 23.9.2017, klientům k dispozici 1x týdně s nabídkou fakultativních výletů, v ostatních termínech telefonická asistence.

Cena obsahuje:

Pronájem apartmánu na 7 nocí (cena za apartmán),

používání bazénu (v provozu v závislosti na počasí)

Delegát v oblasti od 27.5. do 23.9.2017, klientům k dispozici 1x týdně s nabídkou fakultativních výletů, v ostatních termínech telefonická asistence.

Cena neobsahuje:

Případnou místní pobytovou taxu (platba na místě), povinný poplatek za spotřeby ve výši 30 Eur / apartmán typu bilo, 40 Eur / apartmán typu trilo, závěrečný úklid (v případě, že apatmán nebude zanechán uklizený, bude klientům účtován poplatek za závěrečný úklid od 45 Eur v závislosti na stavu apartmánu), ručníky vlastní nutno s sebou.

Na vyžádání (platba na místě):

Dětská postýlka za poplatek 28 Eur / týden, ložní prádlo za poplatek 6 Eur / osoba / výměna.

Malá zvířata nejsou povolena. 

Vratná kauce 100 Eur / apartmán.     

Získat více informací o destinaci - klikněte ZDE
Katalog Zasílání novinek
a newsletteru
Objednat
Facebook