Dovolená v Itálii u moře - Bibione rezidence Giudecca 3* s bazénem - nedaleko pláže

Kód zájezdu: IT 3006
Typ ubytování: Apartmán
Poloha: nedaleko pláže
Typ stravy: Bez jídla
Lokalita: Itálie / Benátsko / Bibione
Doprava: Vlastní doprava

Informace o zájezdu

Dovolená u moře v Itálii 2017 - Bibione Lido del Sole rezidence Giudecca jen pár metrů od pláže

Popis:  Tato residence s unikátní polohou jen pár metrů od pláže se  nachází v části Bibione zvané Lido del Sole. Přímo v objektu restaurace, další obchody a restaurace v pěší dostupnosti. 

Vybavení: Bazén pro dospělé a pro děti (v provozu v závislosti na počasí, umístěný v rámci resortu dvou sousedících residencí Le Zattere a San Giorgio ) se sluneční terasou, výtah, dětské hřiště, animace, 1 parkovací místo / apartmán.

Apartmány: Bilo pro 4 osoby se skládá z ložnice s manželskou postelí a obývacího pokoje s kuchyňským koutem a rozkládacím dvoulůžkem. Trilo pro 6 osob má navíc další ložnici se dvěma samostatnými lůžky. Všechny apartmány jsou  moderně zařízené a vybavené sociálním zařízením, klimatizací,  TV a balkonem, většinou s výhledem na mořskou stranu.

Pláž: Písečná pláž se nachází jen pár kroků od residence.  Plážový servis za zvýhodněnou cenu při objednání společně s ubytováním.

Delegát v oblasti od 27.5. do 23.9.2017, klientům k dispozici 1x týdně s nabídkou fakultativních výletů, v ostatních termínech telefonická asistence.

Cena obsahuje:

Pronájem apartmánu na 7 nocí (cena za apartmán)

Delegát v oblasti od 27.5. do 23.9.2017, klientům k dispozici 1x týdně s nabídkou fakultativních výletů, v ostatních termínech telefonická asistence.

Bazén pro dospělé a pro děti (v provozu v závislosti na počasí, umístěný v rámci resortu dvou sousedících residencí Le Zattere a San Giorgio)

Cena neobsahuje:

Případnou místní pobytovou taxu (platba na místě), povinný poplatek za spotřeby ve výši 30 Eur / apartmán typu bilo, 40 Eur / apartmán typu trilo, závěrečný úklid (v případě, že apatmán nebude zanechán uklizený, bude klientům účtován poplatek za závěrečný úklid od 45 Eur v závislosti na stavu apartmánu), ručníky nutno vlastní.

Na vyžádání (platba na místě):

Dětská postýlka za poplatek 28 Eur / týden, ložní prádlo za poplatek 6 Eur / osoba / výměna.

Malá zvířata nejsou povolena.

Vratná kauce 100 Eur / apartmán.     

Získat více informací o destinaci - klikněte ZDE
Katalog Zasílání novinek
a newsletteru
Objednat
Facebook