Léto u moře 2017 - Bibione rezidence Castello 4* s bazénem - cca 320 m od pláže 

Kód zájezdu: IT 3000
Typ ubytování: Apartmán
Poloha: cca 350 m od pláže
Typ stravy: Bez jídla
Lokalita: Itálie / Benátsko / Bibione
Doprava: Vlastní doprava

Informace o ubytování

Benátsko Veneto - Bibione Lido del Sole - rezidence Castello cca 320 m od pláže

Apartmány Bilo pro 4 osoby se skládá z ložnice s manželskou postelí a obývacího pokoje s kuchyňským koutem a rozkládacím dvoulůžkem.  Všechny partmány jsou zrekonstruované a moderně zařízené a vybavené sociálním zařízením, klimatizací, SAT TV a balkonem. Jsou umístěné od pátého patra výše a poskytují panoramatický výhled do okolí. Parkování: k dispozici 1 parkovací místo / apartmán.

Popis:  Tato pěkná residence obklopená zelení se nachází v klidné části letoviska Bibione zvané Lido del Sole, cca 320 metrů od pláže.  

Vybavení: Bazén pro dospělé a pro děti (v provozu v závislosti na počasí), výtah, zahrada, dětské hřiště, 1 parkovací místo / apartmán.

Pláž: Písečná pláž se nachází cca 320 metrů od residence.  Plážový servis za zvýhodněnou cenu při rezervaci s ubytováním.

Delegát v oblasti: Delegát v oblasti od 27.5. do 23.9.2017, klientům k dispozici 1x týdně s nabídkou fakultativních výletů, v ostatních termínech telefonická asistence.

Informace o zájezdu

Cena obsahuje:

Pronájem apartmánu na 7 nocí (cena za apartmán)

vstup do venkovního bazénu u rezidence (dle počasí a aktuálních podmínek)

Delegát v oblasti od 27.5. do 23.9.2017, klientům k dispozici 1x týdně s nabídkou fakultativních výletů, v ostatních termínech telefonická asistence.

Cena neobsahuje:

Případnou místní pobytovou taxu (platba na místě),  povinný poplatek za spotřeby (platba na místě), závěrečný úklid (v případě, že apatmán nebude zanechán uklizený, bude klientům účtován poplatek za závěrečný úklid od 45 Eur v závislosti na stavu apartmánu), plážový servis. Ručníky nutné s sebou vlastní.

Povinná platba na místě:

Povinná platba za spotřeby ve výši 30 Eur / apartmán.

Na vyžádání (platba na místě):

Dětská postýlka za poplatek 28 Eur / týden, Ložní prádlo za poplatek 6 Eur / osoba / výměna, Plážový servis za zvýhodněnou cenu při objednávce s ubytováním.

Malá zvířata nejsou povolena. 

Vratná kauce 100 Eur / apartmán.     

Získat více informací o destinaci - klikněte ZDE
Katalog Zasílání novinek
a newsletteru
Objednat
Facebook