Léto u moře - rezidence Robinia 4* - Caorle Altanea, cca 300 m od pláže 

Kód zájezdu: IT 3002
Typ ubytování: Apartmán
Poloha: cca 300 m od pláže
Typ stravy: Bez jídla
Lokalita: Itálie / Benátsko / Caorle
Doprava: Vlastní doprava

Informace o zájezdu

Dovolená u moře v Itálii 2017 - Caorle Altanea rezidence Robinia cca 300 m od pláže

Popis:  Komplex Robinia se nachází v blízkosti nákupního centra „Le Pinetine“. V komplexu Robinia je k dispozici také restaurace, obchod a supermarket. Písečná pláže je ve vzdálenosti přibližně 300 metrů (pro dopravu na pláž je k dispozici také místní motorový vláček zdarma).

Vybavení: Wi-Fi ve společných prostorách, 1 parkovací místo / apartmán.

Popis ubytování: Apartmány Bilo pro 4 osoby se skládá z ložnice s manželskou postelí a obývacího pokoje s kuchyňským koutem a rozkládacím  dvoulůžkovým gaučem. Některé apartmány jsou dvoupodlažní (v přízemí obývací pokoj s kuchyňským koutem a gaučem, v patře ložnice a sociální zařízení). Dvoupodlažní apartmány mají předzahrádku, jednopodlažní balkon. Apartmány Trilo pro 6 osob se skládá z ložnice s manželskou postelí a jednolůžkem, další ložnice s 1 lůžkem  a obývacího pokoje s kuchyňským koutem a rozkládacím  dvoulůžkovým gaučem. Balkon.

Všechny apartmány jsou vybaveny sociálním zařízením, fénem, klimatizací, trezorem, SAT TV a kávovarem.

Pláž: Písečná pláž se nachází cca 300 metrů od residence (pro dopravu na pláž je k dispozici také místní motorový vláček zdarma). Plážový servis za zvýhodněnou cenu při objednání předem, dle disponibility.

Delegát v oblasti od 27.5. do 23.9.2017, klientům k dispozici 1x týdně s nabídkou fakultativních výletů, v ostatních termínech telefonická asistence.

Cena obsahuje:

Pronájem apartmánu na 7 nocí (cena za apartmán)

Delegát v oblasti od 27.5. do 23.9.2017, klientům k dispozici 1x týdně s nabídkou fakultativních výletů, v ostatních termínech telefonická asistence

Wi-Fi ve společné zahradě

Cena neobsahuje:

Případnou místní pobytovou taxu (platba na místě), povinný poplatek za spotřeby ve výši 40 Eur / apartmán typu bilo, 45 Eur / apartmán typu trilo, závěrečný úklid (v případě, že apatmán nebude zanechán uklizený, bude klientům účtován poplatek za závěrečný úklid od 45 Eur v závislosti na stavu apartmánu).

Na vyžádání (platba na místě): dětská postýlka za poplatek 28 Eur / týden, ložní prádlo za poplatek 6 Eur / osoba / výměna, plážový servis za poplatek 54 Eur / týden od 10.6. do 2.9., 39 Eur / týden 15.5.-10.6. a 2.9. – 20.9.

Malá zvířata nejsou povolena. 

Vratná kauce 100 Eur / apartmán.     

Získat více informací o destinaci - klikněte ZDE
Enit Gino Cianci
Enit Gino Cianci
Enit Gino Cianci
Katalog Zasílání novinek
a newsletteru
Objednat
Facebook