Léto u moře v Itálii Caorle Altanea - Villaggio Le Farnie 4* s bazénem - cca 600 m od pláže

Kód zájezdu: IT 3010
Typ ubytování: Apartmán
Poloha: cca 600 m od pláže
Typ stravy: Bez jídla
Lokalita: Itálie / Benátsko / Caorle
Doprava: Vlastní doprava

Informace o zájezdu

Dovolená v Itálii u moře 2017 - Caorle Altanea Villaggio Le Farnie 4* s bazénem - cca 600 m od pláže

Popis:  Toto nedávno vystavěné villaggio složené z residenční a vilkové části, se nachází v části Caorle zvané Altanea, cca 600 metrů od pláže (pro hosty villaggia zdarma minibus (vláček/navetta na pláž, jezdící v pravidelných intervalech), nedaleko obchodního centra s několika obchody a bary zvané La Quercia.

Vybavení: Bazén s dětskou částí a se sluneční terasou (v provozu v závislosti na počasí), výtah (v residenční části), dětský koutek, prádelna (za poplatek), 1 parkovací místo / apartmán.

Apartmány:

Residenční část – jednopodlažní apartmány: Bilo pro 4 osoby se skládá z ložnice s manželskou postelí a obývacího pokoje s kuchyňským koutem a rozkládacím / vysouvacím dvoulůžkem. Balkon. Trilo pro 7 osob má navíc další ložnici se 2 samostatnými lůžky a další lůžko má umístěno v rámci ložnice s manželskou postelí. Balkon.

Vilková část – dvoupodlažní apartmány: Bilo pro 5 osob  se skládá z obývacího pokoje s kuchyňským koutem a rozkládacím / vysouvacím dvoulůžkem v přízemí, v patře ložnice se 3 lůžky. Apartmán má předzahrádku. Trilo pro 6 osob má oproti bilu v patře dvě ložnice – jednu s manželským lůžkem a jednu se dvěma oddělenými lůžky.

Všechny apartmány jsou moderně zařízeny a vybaveny sociálním zařízením, fénem, klimatizací, trezorem, SAT TV, kávovarem  a balkonem či terasou.

Pláž: Písečná pláž se nachází cca 600 metrů od villaggia (navetta na pláž zdarma).  Plážový servis za zvýhodněnou cenu při objednání předem, dle disponibility.

Delegát v oblasti od 27.5. do 23.9.2017, klientům k dispozici 1x týdně s nabídkou fakultativních výletů, v ostatních termínech telefonická asistence.

Cena obsahuje:

Pronájem apartmánu na 7 nocí (cena za apartmán)

používání bazénu (v provozu v závislosti na počasí),

minibus/vláček (navetta na pláž)

Delegát v oblasti od 27.5. do 23.9.2017, klientům k dispozici 1x týdně s nabídkou fakultativních výletů, v ostatních termínech telefonická asistence.

Cena neobsahuje:

Případnou místní pobytovou taxu (platba na místě), povinný poplatek za spotřeby ve výši 40 Eur / apartmán typu bilo, 45 Eur / apartmán typu trilo, závěrečný úklid (v případě, že apatmán nebude zanechán uklizený, bude klientům účtován poplatek za závěrečný úklid od 45 Eur v závislosti na stavu apartmánu). Ručníky nutno vlastní s sebou.

Na vyžádání (platba na místě):

Dětská postýlka za poplatek 28 Eur / týden. Ložní prádlo za poplatek 6 Eur / osoba / výměna.

Plážový servis za poplatek 54 Eur / týden od 10.6. do 2.9., 39 Eur / týden 15.5.-10.6. a 2.9. – 20.9.

Malá zvířata nejsou povolena. 

Vratná kauce 100 Eur / apartmán.     

Získat více informací o destinaci - klikněte ZDE
Enit Gino Cianci
Enit Gino Cianci
Enit Gino Cianci
Katalog Zasílání novinek
a newsletteru
Objednat
Facebook