Dovolená v Itálii u moře 2017 Cesenatico - hotel 3* Rondinella cca 150 m od pláže - aquapark v ceně 

Kód zájezdu: IT 2003
Typ ubytování: Hotel
Poloha: cca 150 m od pláže
Typ stravy: Polopenze
Lokalita: Itálie / Friuli-Venezia Giulia / Cesenatico
Doprava: Vlastní doprava

Informace o ubytování

Cesenatico dovolená u moře 2017

Hotel 3* Rondinella cca 150 m od písečné pláže, hotel na poklidném místě nedaleko velkého parku plného zeleně, s jezerem, s dětským hřištěm. Leonardův přístav (Leonardo´s harbour) s neopakovatelnou malebnou atmosférou a srdce města je pěší dostupnosti od hotelu.

 

Informace o zájezdu

Vybavení: recepce, výtah, bar, venkovní bar, snídaňová restaurace, TV-SAT, klimatizace, zahrada s dětským hřištěm, stolní tenis, oplocený prostor na parkování aut, lze zapůjčit jízdní kolo (dle aktuální dostupnosti). Pokoje s příslušenstvím, trezor, telefon, TV-SAT, fén, mini-bar, klimatizace, Wi-Fi internet, obvykle balkón, ve vícelůžkových pokojích může být sklopná palanda (viz fotogalerie).

Check In: 14-20 hod., Check Out: do 10 hod.

Stravování:

Polopenze (snídaně bufet, večeře výběr z menu, salátový bufet, voda a stolní víno k večeři). Za příplatek lze objednat plnou penzi (oběd výběr z menu, salátový bufet).

Cena obsahuje:

7x ubytování s polopenzí

vstup do Aquacentra Diamanti Beach Village přímo na pláži (bazény, tobogán, provoz cca 10.6.-9.9.2017)

Cena neobsahuje:

Placeno na místě: plážový servis, dom. mazlíček na vyžádání (cca 3 euro/noc, bez krmiva), pobytová taxa (výše taxy určena na místě).

Placeno v CK: na vyžádání dětská postýlka za poplatek (210 Kč/noc, dle aktuální dostupnosti), na vyžádání plná penze za příplatek (390 Kč/os./1x oběd).

Poznámka:

Dětské ceny se 2 dosp. na pokoji. Dítě na 3. lůžku do 9,99 let ZDARMA, dítě na 4. lůžku do 2,99 let ZDARMA s rodiči na lůžku, dítě na 4. lůžku 3-9,99 let cena viz přehled cen.

Získat více informací o destinaci - klikněte ZDE
Katalog Zasílání novinek
a newsletteru
Objednat
Facebook