Itálie Cesenatico - Costa Club 3* hotely All Inclusive - cca 50 m od pláže, plážový servis v ceně 

Kód zájezdu: IT 2007
Typ ubytování: Hotel
Poloha: cca 50-100 m od pláže
Typ stravy: All Inclusive
Lokalita: Itálie / Friuli-Venezia Giulia / Cesenatico
Doprava: Vlastní doprava

Informace o ubytování

Dovolená u moře 2017 - Cesenatico

Hotely 3* z řetězce Costa Club hotels, které se nacházejí cca 30-100 m od pláže. Jedná se celkem o 7 hotelů s velmi podobnou charakteristikou a cca týden před odjezdem se klient dozví, ve kterém je volná kapacita a ve kterém může být ubytován.

Seznam Costa Club hotelů: hotel Delle Nazioni, hotel Aurelio and Eritrea, Club hotel Abarth and Residenza, hotel Gallia, rodinný hotel Family Globus, hotel Abacus a hotel Serena.

Popis jednotlivých hotelů:

Hotel 3* Delle Nazioni cca 50 m od pláže: hotel nedaleko centra, u hlavní třídy Cesenatica, hotel s elegantní architekturou po kompletní renovaci, klimatizace. Vybavení: wellness zóna, recepce, restaurace, bar, TV místnost, 2x výtah, internet point, místnost pro posezení a oddych, parkování. Pokoje s příslušenstvím, TV-SAT, trezor, fén, telefon, klimatizace, obvykle balkón (určité pokoje s výhledem na moře).

Hotel 3* Aurelio and Eritrea cca 50 m od pláže: hotelový komplex 2 budov v centru, hotel Aurelio s velkou restaurací v klasickém stylu, hotel Eritrea s velkou restaurací s přímým vstupem do zahrady. Hotely sdílí stejné vybavení, např. vířivka (Jacuzzi) v zahradě, půjčovna jízdních kol. Pokoje s příslušenstvím, TV-SAT. 

Club hotel 3* Abarth and Residenza cca 70 m od pláže: hotelový komplex 2 budov na poklidném místě a zároveň nedaleko rušnější části Valverde, k dispozici venkovní bazén s terasou, zahrada pro děti s dětským hřištěm, soukromá pláž, restaurace, parkování, bar, Wi-Fi internet. Pokoje po renovaci, pokoje s příslušenstvím, pokoje různých typů dle výhledu (výhled na bazén/na ulici/na moře), klimatizace, TV-Lcd, trezor, obvykle balkón.

Hotel 3* superior Gallia cca 100 m od pláže: hotel nedaleko části Valverde, hotel se zahradou, hotel se 2 vyhřívanými bazény, wellness zóna se saunou a posilovnou, dětská herna, bar, taverna, restaurace. Pokoje s příslušenstvím, klimatizace, fén, Tv-Lcd, mini-bar, telefon, obvykle balkón.

Family hotel 3* Globus cca 50 m od pláže: hotel na poklidném místě nedaleko pláže a malého parku, hotel po nedávné rekonstrukci, rozsáhlé společenské místnosti, restaurace, 3x bazén (1x bazén s vířivkou, 1x dětský bazén), zahrada s dětským hřištěm, soukromá pláž, animační zábavné programy. Pokoje s příslušenstvím, fén, Tv-Lcd, trezor, telefon, obvykle balkón (některé pokoje s výhledem na moře).

Hotel 3* Abacus cca 70 m od pláže: hotel v centru Valverde v poklidné zóně nedaleko turistického centra s obchody. Vybavení: restaurace, nádherný bazén u hotelu, bar. Pokoje s příslušenstvím, komfortní pokoje s novým nábytkem, pokoje několika typů dle možnosti výhledu: pokoje s balkónem s výhledem na hory, pokoje bez balkónu s výhledem na hory a pokoje s balkónem s výhledem na moře.

Hotel 3* Serena cca 30 m od pláže: hotel u promenády Gatteo a Mare. Vybavení: wellness zóna (vířivka (jacuzzi), sauna, parní lázeň, sprcha s barevnými efekty), restaurace. Pokoje s příslušenstvím, TV-SAT, telefon, klimatizace, trezor, mini-bar, obvykle balkón.

Check In: 14-20 hod., Check Out: do 10 hod.

 

Informace o zájezdu

Stravování:

All Inclusive (snídaně bufet, oběd výběr z menu a salátový bufet, večeře výběr z menu, salátový bufet). Nápoje k hl. chodu (voda, víno, cola, pomerančová limonáda), otevřený bar během dne (voda, džus, cola, čaj). Typická večeře a party s hudbou 1x týdně.

Cena obsahuje:

uvítací nápoj (welcome drink)

7x ubytování s All Inclusive

plážový servis (1x slunečník + 2x lehátko/pokoj) v období 15.5.-16.9.2017

vstup do hotelového bazénu v ceně (pokud je daný hotel bazénem vybaven, období cca 10.6.-9.9.2017),

nebo v ceně wellness zóna hotelu (např. sauna, vířivka, parní lázeň, zážitková sprcha - pokud je daný hotel tímto vybaven)

Wi-Fi internet

animační programy (v období cca 1.6.-16.9.2017), mini-klub pro děti a junior-club

Cena neobsahuje:

placeno na místě: pobytová taxa (výše taxy určena na místě), dom. mazlíček na vyžádání (povolen 1x mazlíček (max. 5 kg)/pokoj).

Poznámka:

Ubytování pro rodiny FAMILY PLAN na vyžádání v CK:

a) varianta 2 dospělí + 2 děti ve věku 3-5,99 let: 1x dítě ZDARMA + 1x dítě sleva 50%

b) varianta 2 dospělí + 2 děti ve věku 3-12 let: obě děti sleva 50%

c) varianta 2 dospělí + 2 děti od 12 let: 3. lůžko sleva 20% + 4. lůžko sleva 50%.

 

 

 

Získat více informací o destinaci - klikněte ZDE
Katalog Zasílání novinek
a newsletteru
Objednat
Facebook