Lignano

Nebyla nalezena žádná data.

Lignano

Lignano

Malebné italské středisko Lignano najdeme v severní Itálii, v regionu Friuli Venezia Giulia, v severní části Benátského zálivu. Představuje jedno z nejnavštěvovanějších letovisek u Jaderského moře díky tomu, že je ze střední Evropy prakticky rychle dosažitelné.

Mnoho klientů se sem s oblibou vrací také kvůli cenové dostupnosti tohoto regionu, kvůli dobré vybavenosti střediska (zábava po celý den, čilý noční život, dobrý turistický servis atd.) a také díky nevelké vzdálenosti k moři. Ideální místo pro milovníky rušnější dovolené a stejně tak pro rodiny s dětmi, proto které je zde připravena spousta zábavy a atrakcí. Promenádu kolem pláže lemují restaurace, pizzerie, kavárny, obchody, vilky, residence s apartmány i moderní hotely.

Část Lignano Pineta je relativně klidnější část a, jak název napovídá, je porostlá borovicemi. Nejzelenější a nejklidnější část představuje Lignano Riviera, která je také pokryta hustou středomořskou vegetací. Obecně se jedná o klidnější partie bez rušnějšího prostředí. Najdeme zde ovšem také obchody i restaurace. Za zábavou a rušnějším nočním životem doporučujeme navštívit centrální Lignano Sabbiadoro (cca 6 km). Centrální část - Lignano Sabbiadoro - je nejrušnější místo tohoto oblíbeného letoviska.

V blízkosti lze navštívit vodní parky a aquaparky v Caorle, Lignanu nebo v Lido di Jesolo. Dále lze doporučit výlety lodí do Caorle, návštěvu překrásných Benátek, malebné historické Grado apod. Mezi oblíbené a vyhledávané tradiční události patří zdejší trhy...

 

 

Zvolte datum v kalendáři
Zvolte datum v kalendáři
 • Kronplatz Valle Isarco NEJLEVNĚJŠÍ autobusové lyžařské zájezdy - penzion ** Anich v Natzu
  Valle Isarco Natz 3-4 dny lyžování
  autobus, polopenze
  8 termínů (od 26.12.)
  4 680 Kč / osobu
 • Cortina d´Ampezzo 2018 - hotel ** Dolomiti - SLEVA 10% na skipas pro dospělé, pobyt 4 noci
  Lyžování CORTINA -sleva na skipas !
  vlastní doprava, polopenze
  44 termínů (od 06.01.)
  5 400 Kč / osobu
Katalog Zasílání novinek
a newsletteru
Objednat
Facebook