Dovolená Itálie Lignano - vila Podrecca cca 300 m od moře - SUPER CENA, na místě český asistent

Kód zájezdu: IT 2042
Typ ubytování: Apartmán
Typ stravy: Bez jídla
Lokalita: Itálie / Friuli-Venezia Giulia / Lignano
Doprava: Vlastní doprava

Informace o ubytování

Popis

Dovolená u moře Lignano 2017 - vila Podrecca cca 300 m od moře - výhodná CENA, na místě český asistent

Z Prahy cca 760 km

Lignano Sabbiadoro – písečná pláž, koupání v moři, plážový volejbal, návštěva Benátek atd.

Týdenní pobyty So-So.

Malebné italské středisko Lignano najdeme v severní Itálii, v severní části Benátského zálivu. Představuje jedno z nejnavštěvovanějších letovisek u Jaderského moře díky tomu, že je ze střední Evropy prakticky rychle dosažitelné. Mnoho klientů se sem s oblibou vrací také kvůli cenové dostupnosti tohoto regionu, kvůli dobré vybavenosti střediska (zábava po celý den, čilý noční život, dobrý turistický servis atd.) a také díky nevelké vzdálenosti k moři. Ideální místo pro milovníky rušnější dovolené a stejně tak pro rodiny s dětmi, proto které je zde připravena spousta zábavy a atrakcí. Promenádu kolem pláže lemují restaurace, pizzerie, kavárny, obchody, vilky, residence i moderní hotely.
Centrální část – Lignano Sabbiadoro – je nejrušnější místo tohoto oblíbeného letoviska, plné nočního života a zábavy. V blízkosti lze navštívit vodní parky a aqua-parky v Caorle nebo v Lido di Jesolo. Dále lze doporučit výlety a návštěvu překrásných Benátek.

Ubytování

Vila PODRECCA: cca 300 m od moře, v zahradě s možností parkování, nedaleko centra. V ap. příslušenství, kuch. kout, v ap. mohou být palandy. Ap. TRILO (6 os.): 2 ložnice se 3 lůžky, ob. pokoj s kuch. koutem. Ap. BILO (4 os.): ložnice se 4 lůžky, ob. pokoj s kuch. koutem.

Apartmány pre 4 osoby vo vile Podrecca sa skladajú z jednej spálne s manželskou posteľou, obývacia izba s kuchynským kútom a rozkladacím gaučom, kúpeľňa so sprchovacím kútom. Byty na prízemí majú k dispozícii vonkajší priestor pre výhradné použitie so stolom a stoličkami pre stolovanie vonku, zatiaľ čo v horných poschodiach majú prístup na veľkú terasu so stolmi a stoličkami (každé poschodie je veľká terasa pre hostí ubytovaných na dva byty). Vo veľkej oplotenej záhrade je aj bezplatné parkovisko. Všetky apartmány sú vybavené TV.

Trojizbové apartmány pre 6 osôb vo vile Podrecca sa skladá z dvoch izieb, každý s manželskou posteľou a samostatným lôžkom, obývacia izba s kuchynským kútom, kúpeľňou so sprchovacím kútom. Byty na prízemí majú k dispozícii vonkajší priestor pre výhradné použitie so stolom a stoličkami pre stolovanie vonku, zatiaľ čo v horných poschodiach majú prístup na veľkú terasu so stolmi a stoličkami (každé poschodie je veľká terasa pre hostí ubytovaných dva byty ). Vo veľkej oplotenej záhrade je aj bezplatné parkovisko. Všetky apartmány sú vybavené TV.

Informace o zájezdu

Cena obsahuje:

7x ubytování v apartmánu (cena za apartmán)
český/slovenský asistent

spotřeba vody, plynu a elektřiny

Cena neobsahuje:

placeno na místě: závěrečný úklid povinný poplatek (cca 30 euro/ap.), lůžkoviny (na vyžádání lze pronajmout na místě (cca 5 euro/os.), ručníky (na vyžádání lze pronajmout na místě (cca 2 euro/os.), některé apartmány mají klimatizaci (za poplatek 35 euro za týden). Vratná kauce pro skupiny: 50 euro/ap.

 

Získat více informací o destinaci - klikněte ZDE
004 lignano riviera
001 lignano riviera
013 lignano - dal - mare
018 lignano - dal - mare
camera nr 1
camera nr 3 - 4 - 5 - 6
camera nr3 - 4 - 5 - 6
cucina nr 1
cucina nr1
cucina nr3 - 4 - 5 - 6
esterno a
esterno c
lignano
nr 9
nr 9
nr9
Obrázek1
Obrázek2
Obrázek3
Obrázek4
Obrázek5
Obrázek6
Katalog Zasílání novinek
a newsletteru
Objednat
Facebook