Dovolená u moře Lignano - vila Yachting 350 m od moře - český asistent

Kód zájezdu: IT 2048
Typ ubytování: Apartmán
Typ stravy: Bez jídla
Lokalita: Itálie / Friuli-Venezia Giulia / Lignano
Doprava: Vlastní doprava

Informace o ubytování

Popis

Dovolená v Itálii Lignano 2017 - vila Yachting cca 350 m od moře - český asistent, dovolená u moře

Z Prahy cca 760 km

Residence v části Lignano Sabbiadoro s krásným výhledem na přístav s lagunou, cca 350 m od pláže, cca 250 m od centra. V rezidenci je celkem 35 apartmánů. V apartmánech příslušenství, kuch. kout, ložnice, terasa, trezor, TV a bezplatné parkování.

Ubytování

Residence v části Lignano Sabbiadoro s krásným výhledem na přístav s lagunou, cca 350 m od pláže, cca 250 m od centra. V rezidenci je celkem 35 apartmánů. V apartmánech příslušenství, kuch. kout, ložnice, terasa, trezor, TV a bezplatné parkování. Další možnost parkování cca 300 m od rezidence. Pozn.: popis apartmánů je orientační.
V nabídce apartmány BILO pro 2 os. (ložnice a místnost s kuch. koutem), apartmán BILO pro 2 os. typ vista a BILO pro 4 os. typ vista je apartmán s výhledem na mořskou lagunu. Některé apartmány mají klimatizaci (za poplatek 35 euro za týden).

Apartmány pre 2 osoby (B2 a B2 vista) v Yachting rezidencii majú vstupnú chodbu s kuchynským kútom, spálňa s manželskou posteľou, kúpeľňa so sprchovacím kútom. Všetky apartmány majú prístup na veľkú terasu so stolom a stoličkami, trezorom, satelitný TV, fénom a parkovisko. V oplotenej záhrade je detské ihrisko pre deti. Naše súkromné parkovisko sa nachádza 300 metrov od rezidencie.

Apartmány pre 4 osoby (B4 a B4 vista) v Yachting rezidencii majú vstupnú chodbu s kuchynským kútom, spálňa s manželskou posteľou a dvoma samostatnými lôžkami, kúpeľňa so sprchovacím kútom. Všetky apartmány majú prístup na veľkú terasu so stolom a stoličkami. V oplotenej záhrade je detské ihrisko pre deti. Všetky apartmány sú vybavené TV so satelitným príjmom, sušič vlasov, trezor a parkovisko. Naše súkromné parkovisko sa nachádza 300 metrov od rezidencie.

Informace o zájezdu

Cena obsahuje:

7x ubytování v apartmánu (cena za apartmán)
český/slovenský asistent

spotřeba vody, plynu a elektřiny

Cena neobsahuje:

placeno na místě: závěrečný úklid povinný poplatek (cca 30 euro/ap.), lůžkoviny (na vyžádání lze pronajmout na místě (cca 5 euro/os.), ručníky (na vyžádání lze pronajmout na místě (cca 2 euro/os.), některé apartmány mají klimatizaci (za poplatek 35 euro za týden). Vratná kauce pro skupiny: 50 euro/ap.

 

 

 

Získat více informací o destinaci - klikněte ZDE
yachting 3
yachting 1
yachting 2
yachting 4
yachting 4 1
yachting 4 2
yachting 4 3
yachting 4 4
yachting 4 5
Katalog Zasílání novinek
a newsletteru
Objednat
Facebook