Lignano Riviera 2017 - rezidence Rubin cca 200 m od pláže - venkovní BAZÉN u rezidence

Kód zájezdu: IT 2031
Typ ubytování: Apartmán
Poloha: cca 200 m od pláže
Typ stravy: Bez jídla
Lokalita: Itálie / Friuli-Venezia Giulia / Lignano
Doprava: Vlastní doprava

Informace o ubytování

Popis

Lignano Riviera 2017 dovolená v Itálii - rezidence Rubin cca 200 m od pláže - venkovní BAZÉN u rezidence

Z Prahy cca 760 km.

Příjemný apartmánový komplex nedaleko pláže a blízko centra Lignano Riviera, kde jsou obchody, supermarkety, bary, restaurace, pizzerie atd. V každé bytové jednotce příslušenství, TV, bezplatný trezor, parkovací místo nebo bezplatná garáž. V objektu bazén - lehátka volně k dispozici (bazén v provozu konec května - polovina září), výtahy. V blízkosti rozsáhlý park Riviera plný zeleně a s velkým bazénem, bar s občerstvením + společenská zábava.

Malebné italské středisko Lignano najdeme v severní Itálii, v severní části Benátského zálivu. Představuje jedno z nejnavštěvovanějších letovisek u Jaderského moře díky tomu, že je ze střední Evropy prakticky rychle dosažitelné. Mnoho klientů se sem s oblibou vrací také kvůli cenové dostupnosti tohoto regionu, kvůli dobré vybavenosti střediska (zábava po celý den, čilý noční život, dobrý turistický servis atd.) a také díky nevelké vzdálenosti k moři. Ideální místo pro milovníky rušnější dovolené a stejně tak pro rodiny s dětmi, proto které je zde připravena spousta zábavy a atrakcí. Promenádu kolem pláže lemují restaurace, pizzerie, kavárny, obchody, vilky, residence i moderní hotely. Centrální část – Lignano Sabbiadoro – je nejrušnější místo tohoto oblíbeného letoviska, plné nočního života a zábavy. V blízkosti lze navštívit vodní parky a aqua-parky v Caorle nebo v Lido di Jesolo. Dále lze doporučit výlety a návštěvu překrásných Benátek. Další částí je Lignano Pineta a Lignano Riviera. Obě dvě představují také nádherná místa pro Vaši dovolenou...

Ubytování

Příjemný apartmánový komplex nedaleko pláže a blízko centra Lignana Riviery, kde najdeme obchody, supermarkety, bary, restaurace, pizzerie atd. Každá bytová jednotka má v dotaci TV, trezor - použití zdarma, 1 očíslované parkovací místo nebo garáž. V objektu jsou k dispozici výtahy, bazén - lehátka volně k dispozici. Bazén je v provozu od konce května do poloviny září, WI-FI zdarma u bazénu. V blízkosti leží Riviera Adventure Park o rozloze 20.000 m² zeleně s bazénem 1.300 m², barem s občerstvením a společenskou zábavou. Apartmán Typ A-1 garsonka s KLIMATIZACÍ: Typ A-1 - garsonka s KLIMATIZACÍ, obývací pokoj - jídelna, kuchyňský kout, rozkládací gauč, malá terasa, koupelna s oknem a sprchovým koutem. Apartmán Typ A-2 garsonka S KLIMATIZACÍ: Typ A-2- garsonka S KLIMATIZACI, obývací pokoj- jídelna,rozkládací gauč a 1 rozkládací lůžko, kuchyňský kout, malá terasa, koupelna s oknem, sprchou. Apartmán Typ B KLIMATIZACE (4 os.): Typ B - apartmán s KLIMATIZACÍ, obývací pokoj - jídelna, rozkládací gauč, kuchyňský kout s terasou, ložnice s manželskou postelí, koupelna se sprchou.

Informace o zájezdu

Cena obsahuje:

7x ubytování v apartmánu

vstup do bazénu u rezidence
spotřeba vody, plynu a el. energie
závěrečný úklid (klient předává apartmán uklizený + nutno vynést odpadky, uklidit kuch. kout a ledničku)
česky mluvící asistent (zaměstnanec místní partnerské agentury)

Cena neobsahuje:

placeno na místě: lze pronajmout na místě - ručníky (1 euro/os./noc/3 ručníky), lůžkoviny (1 euro/os./noc/povlečení na 1 lůžko nebo povlečení na manželské lůžko). Vratná kauce: 150 euro/ap. Skupiny platí na místě vratnou kauci ve výši 100 euro/os. Pobytová taxa placena na místě (výše taxy určena na místě). Závěrečný úklid je již zahrnut v ceně ubytování. Důležité je, aby klient zanechal apartmán v naprostém pořádku, tzn. vynést odpadkový koš, umýt nádobí, lednice vypnutá, odmražená a vymytá. V opačném případě může být odebrána část či celá kauce.

Získat více informací o destinaci - klikněte ZDE
Rubin
 - 994258
001 lignano riviera
001 lignano sabbiadoro
002 lignano riviera
003 lignano riviera
007 lignano riviera
rubin.a1.a2.b.parcheggio1
rubin.a1.bagno
rubin.a1.soggiorno
rubin.a1.terrazza
rubin.a1.vistamare
Katalog Zasílání novinek
a newsletteru
Objednat
Facebook