Lignano Riviera 2017 - vilka Angela cca 500 m od pláže - vila pro 6 osob v části plné zeleně

Kód zájezdu: IT 2205
Typ ubytování: vila
Typ stravy: Bez jídla
Lokalita: Itálie / Friuli-Venezia Giulia / Lignano
Doprava: Vlastní doprava

Informace o ubytování

Popis

Lignano Riviera 2017 - vilka Angela cca 500 m od pláže - vila pro 6 osob v části plné zeleně

Z Prahy cca 720 km

Malebné italské středisko Lignano najdeme v severní Itálii, v severní části Benátského zálivu. Představuje jedno z nejnavštěvovanějších letovisek u Jaderského moře díky tomu, že je ze střední Evropy prakticky rychle dosažitelné. Mnoho klientů se sem s oblibou vrací také kvůli cenové dostupnosti tohoto regionu, kvůli dobré vybavenosti střediska (zábava po celý den, čilý noční život, dobrý turistický servis atd.) a také díky nevelké vzdálenosti k moři. Ideální místo pro milovníky rušnější dovolené a stejně tak pro rodiny s dětmi, proto které je zde připravena spousta zábavy a atrakcí. Promenádu kolem pláže lemují restaurace, pizzerie, kavárny, obchody, vilky, residence i moderní hotely.
Centrální část – Lignano Sabbiadoro – je nejrušnější místo tohoto oblíbeného letoviska, plné nočního života a zábavy. V blízkosti lze navštívit vodní parky a aqua-parky v Caorle nebo v Lido di Jesolo. Dále lze doporučit výlety a návštěvu překrásných Benátek. Další částí je Lignano Pineta a Lignano Riviera. Obě dvě představují také nádherná místa pro Vaši dovolenou...

Ubytování

Vila pro dvě rodiny v nejzelenější části Lignana. Vzdálená zhruba 500m od pláže a nedaleko centra Lignana Riviery a obchodního centra se supermarkety, bary a pizzeriemi. Nedaleko se nachází Riviera Park o rozloze 20.000 m² s bazénem 1.300 m², barem a občerstvením, společenskou zábavou pro děti i dospělé. K zařízení vilky patří i trezor- použití je zdarma, KLIMATIZACE, TELEVIZE, 2 parkovací místa, oplocená zahrádka se zahradním nábytkem- stolek, židličky a 2 lehátka k opalování. Vilka/Apartmán Typ C (6 os.): obývací pokoj s rozkládacím gaučem s jídelnou a terasou s krbem, kuchyňka s lednicí a mrazákem, ložnice s manželskou postelí, 1 ložnice se 2 lůžky, koupelna se sprchou.

Informace o zájezdu

Cena obsahuje:

7x ubytování (cena za vilu)
spotřeba vody, plynu a el. energie
závěrečný úklid (klient předává apartmán uklizený + nutno vynést odpadky, uklidit kuch. kout a ledničku)
česky mluvící asistent (zaměstnanec místní partnerské agentury)

Cena neobsahuje:

placeno na místě: lze pronajmout na místě - ručníky (1 euro/os./noc/3 ručníky), lůžkoviny (1 euro/os./noc/povlečení na 1 lůžko nebo povlečení na manželské lůžko). Vratná kauce: 150 euro/ap. Skupiny platí na místě vratnou kauci ve výši 100 euro/os. Pobytová taxa placena na místě (výše taxy určena na místě). Závěrečný úklid je již zahrnut v ceně ubytování. Důležité je, aby klient zanechal apartmán v naprostém pořádku, tzn. vynést odpadkový koš, umýt nádobí, lednice vypnutá, odmražená a vymytá. V opačném případě může být odebrána část či celá kauce.

Získat více informací o destinaci - klikněte ZDE
008 lignano riviera
001 lignano riviera
001 lignano sabbiadoro
10084
10084e
10084f
10084g
10084h
10084i
10084l
10084m
aday(4)
aday(7)
Katalog Zasílání novinek
a newsletteru
Objednat
Facebook