Lignano Riviera 2017 - vilka Francesca cca 400 m od pláže - ideální pro rodiny s dětmi

Kód zájezdu: IT 2222
Typ ubytování: vila
Typ stravy: Bez jídla
Lokalita: Itálie / Friuli-Venezia Giulia / Lignano
Doprava: Vlastní doprava

Informace o ubytování

Popis

Lignano Riviera 2017 - vilka Francesca pro 6 osob cca 400 m od pláže - ideální pro rodiny s dětmi

Z Prahy cca 720 km

Malebné italské středisko Lignano najdeme v severní Itálii, v severní části Benátského zálivu. Představuje jedno z nejnavštěvovanějších letovisek u Jaderského moře díky tomu, že je ze střední Evropy prakticky rychle dosažitelné. Mnoho klientů se sem s oblibou vrací také kvůli cenové dostupnosti tohoto regionu, kvůli dobré vybavenosti střediska (zábava po celý den, čilý noční život, dobrý turistický servis atd.) a také díky nevelké vzdálenosti k moři. Ideální místo pro milovníky rušnější dovolené a stejně tak pro rodiny s dětmi, proto které je zde připravena spousta zábavy a atrakcí. Promenádu kolem pláže lemují restaurace, pizzerie, kavárny, obchody, vilky, residence i moderní hotely.
Centrální část – Lignano Sabbiadoro – je nejrušnější místo tohoto oblíbeného letoviska, plné nočního života a zábavy. V blízkosti lze navštívit vodní parky a aqua-parky v Caorle nebo v Lido di Jesolo. Dále lze doporučit výlety a návštěvu překrásných Benátek. Další částí je Lignano Pineta a Lignano Riviera. Obě dvě představují také nádherná místa pro Vaši dovolenou...

Ubytování

Hezká vilka pro 6 osob obklopená zelení. Je ideální k odpočinku a relaxaci. Vzdálená zhruba 400 m od pláže a blízko centra Lignana Riviery, kde najdeme obchody, bary, pizzerie. V blízkosti se nachází Riviera Park o rozloze 20.000 m² zeleně, bazén 1300 m², bar s občerstvením a společenskou zábavou. Každá bytová jednotka má v dotaci KLIMATIZACI, TV, PRAČKU, trezor - použití zdarma, parkovací místo v oplocené zahradě, kde je k dispozici zahradní nábytek - stolek, židle a 2 lehátka k opalování. Vila/Apartmán Typ C - obývací pokoj - jídelna, rozkládací gauč, kuchyňka, malá terasa s krbem, ložnice s manželskou postelí, ložnice se 2 samostatnými lůžky, koupelna se sprchou.

Informace o zájezdu

Cena obsahuje:

7x ubytování (cena za vilu)
spotřeba vody, plynu a el. energie
závěrečný úklid (klient předává apartmán uklizený + nutno vynést odpadky, uklidit kuch. kout a ledničku)
česky mluvící asistent (zaměstnanec místní partnerské agentury)

Cena neobsahuje:

placeno na místě: lze pronajmout na místě - ručníky (1 euro/os./noc/3 ručníky), lůžkoviny (1 euro/os./noc/povlečení na 1 lůžko nebo povlečení na manželské lůžko). Vratná kauce: 150 euro/ap. Skupiny platí na místě vratnou kauci ve výši 100 euro/os. Pobytová taxa placena na místě (výše taxy určena na místě). Závěrečný úklid je již zahrnut v ceně ubytování. Důležité je, aby klient zanechal apartmán v naprostém pořádku, tzn. vynést odpadkový koš, umýt nádobí, lednice vypnutá, odmražená a vymytá. V opačném případě může být odebrána část či celá kauce.

Získat více informací o destinaci - klikněte ZDE
001 lignano riviera
001 lignano sabbiadoro
007 lignano riviera
008 lignano riviera
011 lignano riviera
10083
10083f
10083g
10083h
10083i
10083l
aday(15)
aday(17)
aday(2)
aday(6)
Katalog Zasílání novinek
a newsletteru
Objednat
Facebook