Lignano Riviera - rezidence Cedri v blízkosti pláže - dovolená u moře Itálie 2017

Kód zájezdu: IT 2214
Typ ubytování: Apartmán
Typ stravy: Bez jídla
Lokalita: Itálie / Friuli-Venezia Giulia / Lignano
Doprava: Vlastní doprava

Informace o ubytování

Popis

Lignano Riviera - apartmány Cedri v blízkosti pláže - dovolená u moře Itálie 2017

Apartmánový dům v blízkosti pláže a nedaleko nákupní zóny - supermarkety, bary, zmrzlinárny, pizzerie. V blízkosti se nachází Riviera Park o rozloze 20.000 m² zeleně, bazén 1300 m², bar s občerstvením, společenská zábava pro děti i dospělé. Každý apartmán má v dotaci 1 číslované parkovací místo a TV.

Ubytování

Apartmánový dům v blízkosti pláže a nedaleko nákupní zóny - supermarkety, bary, zmrzlinárny, pizzerie. V blízkosti se nachází Riviera Park o rozloze 20.000 m² zeleně, bazén 1300 m², bar s občerstvením, společenská zábava pro děti i dospělé.Každý apartmán má v dotaci 1 číslované parkovací místo a TV. Apartmán Typ B - obývací pokoj - jidelna, gauč, kuchyňský kout s balkónem, ložnice s manželskou postelí a terasou, koupelna se sprchou.

Informace o zájezdu

Cena obsahuje:

7x ubytování v apartmánu
spotřeba vody, plynu a el. energie
závěrečný úklid (klient předává apartmán uklizený + nutno vynést odpadky, uklidit kuch. kout a ledničku)
česky mluvící asistent (zaměstnanec místní partnerské agentury)

Cena neobsahuje:

placeno na místě: lze pronajmout na místě - ručníky (1 euro/os./noc/3 ručníky), lůžkoviny (1 euro/os./noc/povlečení na 1 lůžko nebo povlečení na manželské lůžko). Vratná kauce: 150 euro/ap. Skupiny platí na místě vratnou kauci ve výši 100 euro/os. Pobytová taxa placena na místě (výše taxy určena na místě). Závěrečný úklid je již zahrnut v ceně ubytování. Důležité je, aby klient zanechal apartmán v naprostém pořádku, tzn. vynést odpadkový koš, umýt nádobí, lednice vypnutá, odmražená a vymytá. V opačném případě může být odebrána část či celá kauce.

Získat více informací o destinaci - klikněte ZDE
10345
10345e
10345f
10345g
10345h
Katalog Zasílání novinek
a newsletteru
Objednat
Facebook