Lignano Riviera - vila Crepetta s BAZÉNEM přímo u pobřeží - dovolená v Itálii u moře 2017

Kód zájezdu: IT 2216
Typ ubytování: vila
Typ stravy: Bez jídla
Lokalita: Itálie / Friuli-Venezia Giulia / Lignano
Doprava: Vlastní doprava

Informace o ubytování

Popis

Lignano Riviera - vila Crepetta s bazénem přímo u pobřeží - dovolená v Itálii u moře 2017

Nádherná vila s 5 bytovými jednotkami v exkluzivní části Lignana Riviery. Přímo u pobřeží a nedaleko lázeňského komplexu a od centra Lignana Pinety, kde najdete obchody všeho druhu.

Ubytování

Nádherná vila s 5 bytovými jednotkami v exkluzivní části Lignana Riviery. Přímo u pobřeží a nedaleko lázeňského komplexu a od centra Lignana Pinety, kde najdete obchody všeho druhu. Každá bytová jednotka má v dotaci WI-FI ZDARMA, KLIMATIZACI, TVSat, trezor - použití zdarma a k dispozici osvětlený bazén s vířivkami (5 x 10 m) v provozu od konce dubna do začátku října. V oplocené a osvětlené zahradě najdete lehátka ke slunění, stolky, židle. Stává se tak oblíbeným a bezpečným místem pro dětské hry. Parkování v zahradě. Apartmán Typ B TAV (4 os.) přízemí zadní část - obývací pokoj - jídelna, rozkládací gauč, terasa se zahradním nábytkem - stolek, židle, z terasy vchod přimo do zahrady, malý kuchyňský kout s pračkou a myčkou nádobí, ložnice s manželskou postelí, koupelna se sprchou. K apartmánu patří 1 číslované parkovací místo. Apartmán Typ D (8 os.) - zvýšené patro - velký obývací pokoj - jídelna, rozkládací gauč, velká terasa se stolkem, židlemi a výhledem na bazén a zahradu. Kuchyňka s myčkou nádobí, lednice s mrazákem, 3 ložnice s manželskou postelí nebo 2 samostatnými lůžky. Každá ložnice má svoji koupelnu se sprchovým koutem. V jedné z nich je pračka. K apartmánu patří 2 číslovaná parkovací místa. Apartmán Typ C 1 P první patro (7 os.) - obývací pokoj - jídelna, kuchyňský kout s lednicí a mrazákem i myčkou nádobí, rozkládací gauč, terasa se stolkem, židlemi a výhledem na bazén a zahradu. Jedna ložnice s manželskou postelí a 1 samostatným lůžkem, koupelna s vanou. Jedna ložnice s manželskou postelí, koupelna se sprchou, pračka. Apartmán má klimatizaci a patří k němu 2 parkovací očíslovaní místa. Apartmán Typ C P.T. (6 os.) - zvýšené přízemí - obývací pokoj - jídelna, rozkládací gauč, terasa se zahradním nábytkem - stolek, židle, výhled na bazén a zahradu. Kuchyňka s myčkou nádobí, lednice s mrazákem. Jedna ložnice s manželskou postelí, koupelna se sprchou. Jedna ložnice s manželskou postelí nebo 2 samostatnými lůžky, koupelna se sprchou a pračkou. K apartmánu patří jedno číslované parkovací místo.

Informace o zájezdu

Cena obsahuje:

7x ubytování v apartmánu

vstup do bazénu u vily
spotřeba vody, plynu a el. energie
závěrečný úklid (klient předává apartmán uklizený + nutno vynést odpadky, uklidit kuch. kout a ledničku)
česky mluvící asistent (zaměstnanec místní partnerské agentury)

Cena neobsahuje:

placeno na místě: lze pronajmout na místě - ručníky (1 euro/os./noc/3 ručníky), lůžkoviny (1 euro/os./noc/povlečení na 1 lůžko nebo povlečení na manželské lůžko). Vratná kauce: 150 euro/ap. Skupiny platí na místě vratnou kauci ve výši 100 euro/os. Pobytová taxa placena na místě (výše taxy určena na místě). Závěrečný úklid je již zahrnut v ceně ubytování. Důležité je, aby klient zanechal apartmán v naprostém pořádku, tzn. vynést odpadkový koš, umýt nádobí, lednice vypnutá, odmražená a vymytá. V opačném případě může být odebrána část či celá kauce.

Získat více informací o destinaci - klikněte ZDE
10048
10043l
10043m
10043n
10043o
10043p
10043q
10045q
10045s
10045t
10045u
10048e
10048f
10048m
10048p
10048q
Katalog Zasílání novinek
a newsletteru
Objednat
Facebook