Lignano Riviera - vilka Sissi pro 5 osob cca 450 m od moře - dovolená u moře v Itálii 2017

Kód zájezdu: IT 2251
Typ ubytování: vila
Typ stravy: Bez jídla
Lokalita: Itálie / Friuli-Venezia Giulia / Lignano
Doprava: Vlastní doprava

Informace o ubytování

Popis

Lignano Riviera - vilka Sissi cca 450 m od moře - dovolená u moře v Itálii 2017

Pěkná vilka pro dvě rodiny se nachází v klidné a zelené části Lignana cca 450 m od moře a jen pár kroků od centra Lignano Pineta, kde naleznete celou řadu obchodů, supermarketů, barů i restaurací. Nedaleko vilky se nachází i Riviera Park o rozloze 20.000 m² zeleně s bazénem o velikosti 1.300 m², barem, občerstvením i společenskou zábavou.

Ubytování

Pěkná vilka pro 5 osob se nachází v klidné a zelené části Lignana cca. 450 m od moře a jen pár kroků od centra Lignano Pineta, kde naleznete celou řadu obchodů, supermarketů, barů i restaurací. Nedaleko vilky se nachází i Riviera Park o rozloze 20.000 m² zeleně s bazénem o velikosti 1300 m², barem, občerstvením i společenskou zábavou. Každá bytová jednotka má k dispozici trezor (využití zdarma), TV-Sat, KLIMATIZACI, společnou pračku, 1 parkovací místo a společnou oplocenou zahradu. Apartmán Typ C 5 os.: obývací pokoj – jídelna s gaučem pro jednu osobu, kuchyňka, 1 ložnice s manželskou postelí, 1 ložnice se dvěmi lůžky, koupelna se sprchovým koutem. Venkovní terasa se zahradním nábytkem – stůl, židle a 2 lehátka k opalování.

Informace o zájezdu

Cena obsahuje:

7x ubytování ve vilce (cena za vilu)
spotřeba vody, plynu a el. energie
závěrečný úklid (klient předává apartmán uklizený + nutno vynést odpadky, uklidit kuch. kout a ledničku)
česky mluvící asistent (zaměstnanec místní partnerské agentury)

Cena neobsahuje:

placeno na místě: lze pronajmout na místě - ručníky (1 euro/os./noc/3 ručníky), lůžkoviny (1 euro/os./noc/povlečení na 1 lůžko nebo povlečení na manželské lůžko). Vratná kauce: 150 euro/ap. Skupiny platí na místě vratnou kauci ve výši 100 euro/os. Pobytová taxa placena na místě (výše taxy určena na místě). Závěrečný úklid je již zahrnut v ceně ubytování. Důležité je, aby klient zanechal apartmán v naprostém pořádku, tzn. vynést odpadkový koš, umýt nádobí, lednice vypnutá, odmražená a vymytá. V opačném případě může být odebrána část či celá kauce.

Získat více informací o destinaci - klikněte ZDE
10382
10382e
10382f
10382g
10382h
10382i
10382l
Katalog Zasílání novinek
a newsletteru
Objednat
Facebook