Lignano Sabbiadoro - rezidence Bianco Nero v blízkosti pláže - SUPER dovolená v Itálii 2017

Kód zájezdu: IT 2207
Typ ubytování: Apartmán
Poloha: nedaleko pláže
Typ stravy: Bez jídla
Lokalita: Itálie / Friuli-Venezia Giulia / Lignano
Doprava: Vlastní doprava

Informace o ubytování

Popis

Lignano Sabbiadoro 2017 - apartmánový dům Bianco Nero v blízkosti pláže - SUPER dovolená v Itálii 2017

Z Prahy cca 720 km

Malebné italské středisko Lignano najdeme v severní Itálii, v severní části Benátského zálivu. Představuje jedno z nejnavštěvovanějších letovisek u Jaderského moře díky tomu, že je ze střední Evropy prakticky rychle dosažitelné. Mnoho klientů se sem s oblibou vrací také kvůli cenové dostupnosti tohoto regionu, kvůli dobré vybavenosti střediska (zábava po celý den, čilý noční život, dobrý turistický servis atd.) a také díky nevelké vzdálenosti k moři. Ideální místo pro milovníky rušnější dovolené a stejně tak pro rodiny s dětmi, proto které je zde připravena spousta zábavy a atrakcí. Promenádu kolem pláže lemují restaurace, pizzerie, kavárny, obchody, vilky, residence i moderní hotely.
Centrální část – Lignano Sabbiadoro – je nejrušnější místo tohoto oblíbeného letoviska, plné nočního života a zábavy. V blízkosti lze navštívit vodní parky a aqua-parky v Caorle nebo v Lido di Jesolo. Dále lze doporučit výlety a návštěvu překrásných Benátek. Další částí je Lignano Pineta a Lignano Riviera. Obě dvě představují také nádherná místa pro Vaši dovolenou...

Ubytování

Moderní třinácti patrový apartmánový dům v blízkosti pláže v části Lignano Sabbiadoro. Nedaleko obchodní zóny - potraviny, pekařství, bary - zmrzlinárny, pizzerie. Nový olympijský bazén je vzdálen 800 m. Objekt má prostornou vstupní halu s recepcí, výtahy, prostor na uložení kol, centrální TV anténu, oplocenou zahradu, společné a oplocené parkoviště s omezeným počtem míst. Apartmán Typ A garsonka - vkusně zařízený apartmán s TV, rozkládací gauč, rozkládací lůžko, kuchyňský kout, koupelna se sprchou, terasa s KRÁSNÝM BOČNÍM VÝHLEDEM NA MOŘE se stolkem a židlemi.

Informace o zájezdu

Cena obsahuje:

7x ubytování
spotřeba vody, plynu a el. energie
závěrečný úklid (klient předává apartmán uklizený + nutno vynést odpadky, uklidit kuch. kout a ledničku)
česky mluvící asistent (zaměstnanec místní partnerské agentury)

Cena neobsahuje:

placeno na místě: lze pronajmout na místě - ručníky (1 euro/os./noc/3 ručníky), lůžkoviny (1 euro/os./noc/povlečení na 1 lůžko nebo povlečení na manželské lůžko). Vratná kauce: 150 euro/ap. Skupiny platí na místě vratnou kauci ve výši 100 euro/os. Pobytová taxa placena na místě (výše taxy určena na místě). Závěrečný úklid je již zahrnut v ceně ubytování. Důležité je, aby klient zanechal apartmán v naprostém pořádku, tzn. vynést odpadkový koš, umýt nádobí, lednice vypnutá, odmražená a vymytá. V opačném případě může být odebrána část či celá kauce.

Získat více informací o destinaci - klikněte ZDE
10151
001 lignano riviera
001 lignano sabbiadoro
007 lignano riviera
008 lignano riviera
011 lignano riviera
10151e
10151f
aday(17)
aday(2)
aday(7)
Katalog Zasílání novinek
a newsletteru
Objednat
Facebook