Dovolená u moře v Itálii - Cupra Marittima rezidence Liberty 3* - cca 250 m od pláže, bazén v ceně

Kód zájezdu: IT 3022
Typ ubytování: Apartmán
Poloha: cca 250 m od pláže
Typ stravy: Bez jídla
Lokalita: Itálie / Marche / Cupra Marittima
Doprava: Vlastní doprava

Informace o zájezdu

Dovolená u moře v Itálii 2017 - Cupra Marittima moderní rezidence Liberty cca 250 m od pláže, v ceně bazén ve vedlejší rezidenci

Popis: Tato příjemná residence, disponující bezbariérovými společnými prostorami, se nachází v letovisku Cupra Marittima, nedaleko centra, kde najdete obchody, bary, restaurace a dostatek denního i večerního vyžití. Pláž je vzdálena cca 250 metrů (na pláž vede v určitém úseku podchod pod železniční tratí).

Vybavení: TV místnost, Wi-Fi internet, restaurace (není v provozu, v případě zájmu skupin možnost samostatného vaření), menší zahrada sousedící se zahradou residence Delfini, která se nachází hned vedle a kde mohou hosté využívat i bazén se sluneční terasou (v provozu v závislosti na počasí), půjčovna jízdních kol (za poplatek), parkoviště (1 kryté parkovací místo při rezervaci typu Comfort).

Apartmány: Residence disponuje celkem 15 apartmány typu bilo, které se skládají z obývacího pokoje s kuchyňským koutem a rozkládacím dvoulůžkem a ložnice s manželskou postelí nebo oddělenými lůžky. Všechny apartmány jsou vybavené sociálním zařízením, fénem, klimatizací, TV, pračkou, myčkou, žehličkou a žehlícím prknem, trezorem a balkonem.

Apartmány jsou rozdělené do dvou typů: apartmány Classic, který má v ceně klimatizaci a apartmány Comfort, který má kromě klimatizace v ceně ještě ložní a koupelnové prádlo, parkovací místo a plážový servis.

Pláž: Residence je vzdálena od pláže cca 250 metrů, odděluje ji železniční trať, která se dá pohodlně podejít podchodem. U typu apartmánů Comfot plážový servis (slunečník a 2 lehátka na apartmán) v ceně.

Asistenční služba v oblasti, klientům k dispozici 1x týdně s nabídkou výletů.

Cena obsahuje:

Pronájem apartmánu na 7 nocí,

spotřeba vody a el. energie,

klimatizaci,

používání bazénu ve vedlejší residenci I Delfini (v provozu v závislosti na počasí), 

Wi-Fi internet,

u apartmánu typu Comfort v ceně parkovací místo, ložní a koupelnové prádlo a plážový servis.

Cena neobsahuje:

Případnou místní pobytovou taxu (platba na místě).

Na vyžádání (platba na místě):

Závěrečný úklid vlastní nebo za poplatek 40 Eur / apartmán (nezahrnuje úklid kuchyňského koutu, ten za další poplatek 20 Eur). Koupelnové prádlo za poplatek 5 Eur / osoba / výměna. Ložní prádlo za poplatek 5 Eur / osoba / výměna. Postýlka za poplatek 20 Eur na týden. Přistýlka za poplatek 30 Eur na týden. Parkovací místo pro apartmán typu Classic 30 Eur na týden v měsících červnu a září, 50 Eur na týden v měsíci červenci, 70 Eur na týden v měsící srpnu. Plážový servis pro apartmán typu Classic (slunečník a 2 lehátka na apartmán, od 2. řady dále) ve výši 30 Eur na týden v červnu a září, 55 Eur na týden v červenci, 70 Eur na týden v srpnu. První řada za příplatek 20-30 Eur na týden v závislosti na období.

Vratná kauce 150 Eur / apartmán.

Malá zvířata nejsou povolena.  

Získat více informací o destinaci - klikněte ZDE
bazén ve vedlejší rezidenci Delfini
bazén ve vedlejší rezidenci Delfini
bazén ve vedlejší rezidenci Delfini
Katalog Zasílání novinek
a newsletteru
Objednat
Facebook