Budapešť - hotel 4* AquaWorld Resort pobyt 5 nocí - dítě do 6,99 let ZDARMA, AquaWorld v ceně 

Kód zájezdu: HU 4405
Typ ubytování: Hotel
Poloha: přímo u termálních lázní
Typ stravy: Polopenze
Lokalita: Maďarsko / Budapešť a okolí / Budapešť
Doprava: Vlastní doprava

Informace o ubytování

Popis

Maďarsko 2017 Budapešť – wellness hotel ****Aqua World Resort Budapešť - pobyt s lázněmi v ceně. Prožijte super čas v moderním wellness hotelu...

Užijte si největší zastřešený aqua-park ve střední Evropě – stačí jen vstoupit…

Z Prahy cca 530 km, z Brna cca 330 km

Hotel AquaWorld Resort Budapest představuje velmi luxusní hotel obklopený zelení s ideální polohou vedle dálnice MO v severní části maďarské metropole a zároveň nedaleko jejího centra. Tento moderní hotelový komplex je propojen s aqua-parkem, který představuje největší zastřešený vodní park Aqua World Bupadešť ve střední Evropě, kdy všechny vodní atrakce jsou zásobovány termální vodou z vlastního vrtu. Tento obrovský komplex je zastřešený mohutnou kopulí, pod kterou jsou bazény (celkem 17 bazénů, 15 s celoročním provozem), věže s tobogány, visuté mosty, skluzavky, surfařský bazén, saunový svět (finská sauna s ledovou komorou, infra-sauna, bio-sauna, unikátní krystalová a ruská sauna, Kneippova terapie), venkovní bazén, divoká řeka, tobogány s gumovými kruhy, umělé vlnobití, visutá lanová překážková dráha v Adventure-parku, občerstvení v baru a v restauraci, dětský koutek, v létě zde můžete navštívit zahradní grilovací pavilon, hřiště na volejbal, fotbal, trampolíny apod. Pozn.: v určitých termínech mimo sezónu mohou být některé tobogány, bazény apod. z důvodu rekonstrukce dočasně uzavřeny.

Moderní AquaWorld Resort Budapest wellness hotel nabízí rozsáhlou a bohatou nabídku služeb, proto Vám ho vřele doporučujeme. Do centra Budapešti (na Náměstí hrdinů (Heroes´ square) a zpět do aqua-parku Aquaworld Budapešť se hosté Ramada hotelu mohou dostat bezplatnou autobusovou linkou několikrát denně (info v recepci hotelu).

Upozorňujeme, že dne 1. ledna 2012 vstoupil na území Maďarska v platnost zákon na ochranu nekuřáků, který zakazuje kouření na veřejných místech. Dodržení tohoto zákona kontrolují příslušné orgány, za porušení zákona se platí pokuta.

Ubytování

Komplex Aqua World Resort: recepce, restaurace, bar, hotelové wellness a fitness centrum (Oriental Spa – relaxační bazény, sauna, parní lázeň, posilovna), internet Wi-Fi v areálu hotelu, konferenční sál, squashový a tenisové kurty, stolní tenis, kulečník, dětský koutek, bezplatné venkovní parkování, za poplatek podzemní garáže. Dom. mazlíček povolen na vyžádání.

Pokoje Standard (cca 27 m²) – 2 lůžka nebo francouzské manželské dvojlůžko, příslušenství, fén, klimatizace, TV-SAT, připojení k internetu, rádio, mini-bar, trezor. Pozn.: dvoulůžkové pokoje Standard mohou být vybaveny přistýlkou pouze pro max. 1 dítě do 13,99 let.

Pokoje typu Junior Suite (cca 43 m²) – 2 lůžka nebo francouzské manželské dvojlůžko a rozkládací/vytahovací pohovka, příslušenství, fén, klimatizace, TV-SAT, připojení k internetu, rádio, mini-bar, trezor. Pozn.: dvoulůžkové pokoje typu Junior Suite mohou být vybaveny přistýlkou buď pro 1 dosp. os. nebo maximálně pro 2 děti do 13,99 let.

Apartmánové pokoje v samostatném apartmánovém domě: prostornější (ložnice pro 2 os., obývací pokoj s možností 2 přistýlek). Dvoupokojové apartmány: pokoje o ploše cca 50-56 m2 s obývacím pokojem a ložnicí a koupelnou. Vybavení: nastavitelná klimatizace, TV-SAT, rádio, telefon, minibar, trezor o rozměrech laptopu, fén, el. konvice, čajové šálky. Ceny apartmánových pokojů na vyžádání.

Rodinné pokoje pro 4 os. na vyžádání. Rodinný pokoj se skládá z obývacího pokoje a z jedné nebo dvou ložnic o rozloze 25 - 29 m2, které lze otevřít, s oddělenými lůžky, koupelna. Pokoj je vybaven: nastavitelná klimatizace, TV-SAT, rádio, zdarma připojení k Wi-Fi, telefon, minibar, safe ve velikosti notebooku a fén. Rodinné pokoje pro max. 2 děti do 6,99 let.

Upozorňujeme na to, že hotel si vymezuje právo případně požadovat po klientovi při příjezdu do hotelu předložení kreditní karty (credit card authorisation) nebo zaplacení depositu 50 Euro/pokoj/noc kvůli možným dalším výdajům na místě (více info na místě).

Check–in: 14-18 hod., check-out: do 10 hod.

V celém prostoru Aqua Parku (aqua world, oriental spa wellness a fitness centre) musí každý klient/ka (včetně dětí) dodržovat pravidla bezpečnosti i pravidla hygieny.

Informace o zájezdu

Stravování

polopenze (snídaně a večeře formou bufetu)

Cena obsahuje:

5x ubytování s polopenzí
neomezený vstup do vodního světa Aquaworld (kromě světa saun)
vstup do wellness zóny Oriental Wellness Spa a fitness centra (např. relaxační bazén, vyhřívaný venkovní bazén)
zapůjčení županu pro dosp. os., připojení na bezdrátový internet, vstup do hotelové sauny a do hotelové posilovny, pobytová taxa

Cena neobsahuje:

placeno na místě: podzemní parkování (cca 8 euro/auto/noc), dom. mazlíček na vyžádání (cca 17 euro/noc, bez krmiva). Upozorňujeme na to, že hotel si vymezuje právo případně požadovat po klientovi při příjezdu do hotelu předložení kreditní karty nebo zaplacení depositu 50 euro/pokoj/noc.

Poznámka:

Dětské ceny se 2 dosp. na pokoji. Dítě do 6,99 let na přistýlce ZDARMA. Ostatní dětské ceny viz tabulka cen.

Získat více informací o destinaci - klikněte ZDE
140 maxi
12 maxi
138 maxi
141 maxi
142 maxi
143 maxi
17 maxi
18 maxi
207 maxi
209 maxi
21 maxi
210 maxi
218 maxi
36 maxi
37 maxi
43 maxi
48 maxi
Exterior-Hilton Budapest from Pest Side Day 2
dvoupokojove apartma
dvoupokojove apartma 2
dvoupokojove apartma 3
junior suite 2
junior suite 3
junior suite 6
Junior suite schema
rodinny pokoj 4
rodinny pokoj 5
rodinny pokoj schema
standard schema
standard3
standard4
standard5
head2 8578 en
213 maxi
224 maxi
228 maxi
229 maxi
45 maxi
9 maxi
head 1345 en
package 12 en
ramada resort 406 en
resort head 8569 en
rodinny pokoj 3
Katalog Zasílání novinek
a newsletteru
Objednat
Facebook