Levná dovolená u Balatonu 2017 - bungalovy Vonyarcvashegy u Balatonu - cyklostezka u kempu

Kód zájezdu: HU 6071
Typ ubytování: Kemp
Typ stravy: Bez jídla
Lokalita: Maďarsko / Jezero Balaton a okolí / Vonyarcvashegy
Doprava: Vlastní doprava

Informace o ubytování

Popis

Balaton 2017 - bungalovy u Balatonu Vonyarcvashegy - SUPER dovolená pro rodiny s dětmi, cyklistická stezka u kempu

Z Prahy cca 495 km

Dovolená u Balatonu v bungalovech v Vonyarcvashegy. U kempu vede balatonská cyklistická stezka. Kemp& Bungalovy Balaton Vonyarcvashegy – na tichém místě u jižního úpatí kopce, areál obklopen stromy a rákosovým porostem kolem balatonských břehů. Kempink (rozloha cca 5 ha) pamatuje na rodiny s dětmi – nabízí aktivity pro aktivní dovolenou. Kemp se nachází cca 10 km od města Keszthely na severním pobřeží jezera Balaton. Kemp má vlastní pláž, dále např. restaurace, malý obchod. Přímo okolo kempu vede balatonská cyklistická stezka.

Ubytování

Camping & Bungalows Park – se nachází na tichém chráněném místě u jižního úpatí kopce, je obklopen stromy a rákosem porostlým balatonským břehem. Kemping převážně pro rodiny, rozloha téměř na 5 ha nabízí početní množství pro aktívní strávení volného času, s programy, jako je animace pro děti, cyklistické túry, organizované výlety. V hlavní sezóně zajišťuje bohaté programy animátor. Kemping disponuje dětským hřištěm, dále existuje také možnost pro hraní volejbalu, stolní tenis, na projížďku lodičkou a rybolov s pronajímatelnými čluny. Přímo okolo kempu vede balatonská cyklistická stezka, na místě je zajištěna možnost půjčení jízdního kola (dle aktuální dostupnosti).

Popis a kapacita bungalovů (viz ilustrační fotogalerie): bungalov Lili (4 lůžka, možnost přistýlky), bungalov Vera (4 lůžka), bungalov Mini (2 lůžka, možnost přistýlky), bungalov Bori (5 lůžek) - orientační popis Bori: 2 lůžka v přízemí, pohovka v obývacím pokoji a 3 lůžka v poschodí. Orientační vybavení bungalovů: kuch. kout (lednička, 2plotýnkový vařič, skleničky a hrníčky, talíře, otvírák na konzervy, příbory, hrnec na vaření). V bungalovu nejsou potřeby nutné pro mytí nádobí (tzn. není k dispozici čistič na nádobí, hubka, utěrky - nutné vzít si tyto a podobné věci s sebou). Parkování auta v kempu bezplatně. Wi-Fi zona k dispozici (internet za poplatek).

Check In: od 15 hod., Check Out: do 10 hod.

Informace o zájezdu

Cena obsahuje:

7x ubytování v bungalovu (cena za bungalov)
lůžkoviny a ručníky

Cena neobsahuje:

placeno na místě: pobytová taxa (cca 1,70 euro/os./noc), dom. mazlíček povolen na vyžádání (cca 3 euro/pes/noc, bez krmiva).

Získat více informací o destinaci - klikněte ZDE
lili1
Bori 1
voKHycjzxUpkYr X R8 - bxPtLus - EGILDQwcfEoKeURc - 22cbyO7tko5jENWxZjPU1GkW10
IMG 0018
IMG 8928
IMG 8962
IMG 8977
IMG 8988
lbmiyHHHyNPvrDbiMEvd7kwsDeqh7xgVmYQyxmtFPYVAnkwySOIYN6V4r0IxhDtOjJDHWno
lili2
DSC 4151
park bori cz
park lili cz
park mini cz
park vera cz
DSC 4199
Katalog Zasílání novinek
a newsletteru
Objednat
Facebook