Hevíz dovolená Maďarsko 2017 - Hunguest hotel HELIOS 3* - výhodné 3 noci, WELLNESS a masáž v ceně 

Kód zájezdu: HU 4300
Typ ubytování: Hotel
Typ stravy: Polopenze
Lokalita: Maďarsko / Jezero Hévíz / Hévíz
Doprava: Vlastní doprava

Informace o zájezdu

Popis

Termální jezero Hevíz dovolená Maďarsko 2016 - Hunguest hotel HELIOS 3* SUPERIOR - výhodný pobyt na 3 noci, WELLNESS v ceně

Dovolená v hotelu Hunguest HELIOS***superior – Hévíz největší termální jezero v Evropě

Z Prahy cca 500 km, z Brna cca 300 km

Dítě do 3,99 let zdarma!!!

Lázeňský a Wellness Hunguest hotel Helios se nachází cca 500 m od centra lázeňského města Hévíz a stejně tak přibližně 500 m od jezera Hévíz - největšího termálního jezera v Evropě. Tento Hunguest hotel je tvořen 2 budovami vzájemně propojenými vyhřívanou chodbou - hotel Anna a hotel Benjamin, kdy v případě hotelu Benjamin byl záměrně zachován jeho klasický ráz a styl lázeňské budovy z minulého století. Komplex obou budov se nachází v překrásném parku o rozloze cca 45.000 m², což jistě ocení rodiny s malými dětmi i senioři při svým procházkám (lze využít např. zahradní šachovnici). Hotelu využívá vlastní termální pramen, který napájí zdejší termální bazén. Jednou týdně se zde v rámci tzv. dne zdraví diskutuje s odborníkem o problémech s pohybovým aparátem (bolesti páteře apod.), poradí Vám zde také v otázce zdravého stravování a klientům se zde vypracovává také osobní cvičební plán. Indikace - vstup do termálního bazénu je doporučován při: obtížích pohybového aparátu, bolestech svalů, revmatismu, pooperační rehabilitaci apod. Kontraindikace - nedoporučuje se při obtížích: vysoký krevní tlak, srdeční obtíže, těhotenství, epilepsie atd.

Ubytování

recepce, lobby bar s živou hudbou, rozsáhlá vstupní hala, dětský koutek, tělocvična s posilovnou, relaxační zóna s nabídkou zdravotních čajů a s ochutnávkou léčivé vody z termálního pramene, wellness centrum (zážitkový bazén s teplotou cca 35ºC, perličkové lázně, finská sauna, infra-sauna, bazének, vířivka Jacuzzi, parní lázeň, Kneippův bazén, skotské střiky, solná komora, masáže, léčebné kúry – trakce, bahenní a fluorové zábaly, podvodní masáže, galvanická lázeň, pitná kúra, musiko-terapie, magneto-léčba, elektroléčba atd. – některé služby za příplatek), venkovní plavecký bazén s lehátky, dětský bazén, restaurace, služby zubního a praktického lékaře, služby kadeřnice, kosmetika, manikúra, pedikúra, konferenční sál, obchod se suvenýry, půjčovna kol, výtah, parkování u hotelu (za příplatek). Domácí mazlíčci povoleni (za příplatek). Programy pořádané v hotelu: ranní a posilovací cvičení, cvičení pro seniory, cvičení na pohybové ústrojí (páteř atd.), stretching, respirační cviky, Pilates, cvičení na míči, aqua-gymnastika (cvičení ve vodě), aqua-fitness, aqua-jogging, Nordic Walking, power-walking, jízda na kole atd. Vedle živé hudby v lobby baru se zde konají a pořádají kulturní akce jako např. operetní večery, klasická maďarská muzika apod.
Pokoje v budově Helios Anna s příslušenstvím jedno- a dvoulůžkové,
pokoje v budově Helios Benjamin tj. v budově s klasickým lázeňským stylem: pokoje s příslušenstvím jedno, dvou- a třílůžkové.
Vybavení všech pokojů: rádio, TV, telefon, minibar, trezor.

Check In: od 14 hod., Check Out: do 10 hod.

Stravování

rozšířená polopenze (snídaně a večeře formou bufetu, polední polévkový bufet). Dále např. bezlepková dieta - celiakie, intolerance k laktóze, diabetická i nízkokalorická strava – nutno objednat předem.

Cena obsahuje:

3x ubytování s polopenzí (balíček 3=2 Aktion with Wellness, Wellness Taste for 3 nights)

polední polévka
vstup do hotelové wellness (vířivka, sauna, infra sauna, parní lázeň, zážitkový, termální, venkovní bazén a dětský bazén v zahradě - během léta dle aktuálního počasí)
zapůjčení županu pro dosp.os.
1x péče o tělo nebo občerstvující masáž pro dosp. os. (cca 40 min.)
posilovna
sport. aktivity s instruktorem (ranní gymnastika, cvičení pro seniory, cvičení na míčích, protahovací cvičení - stretching, dechová cvičení apod.)
ranní blahodárný čaj
Wi-Fi internet

Cena neobsahuje:

placeno na místě: lázeňská taxa (cca 1,8 euro/os./noc), parkování (cca 2 euro/noc), dom. mazlíček na vyžádání (cca 12 euro/noc, bez krmiva), placeno v CK: Velikonoční příplatek (16.4.2017) 620 Kč/os., příplatek maďarský státní svátek (7.5.2017) 620 Kč/os. (viz přehled cen).

Poznámka:

Dětské ceny se 2 dosp. na pokoji. 

Získat více informací o destinaci - klikněte ZDE
helios04
16 5 b
Helios
Helios
Helios
Helios
Helios - 3
Helios 12
Helios 2
Helios 4
Helios 6
Helios 7
Helios 8
Helios 9
helios03
helios06
helios07
helios08
helios09
helios10
hotel Benjamin
hotel Benjamin 2
hotel Benjamin 3
hotel Benjamin 4
hotel Benjamin 5
Helios 14
hunguest hotel helios 747
hunguest hotel helios 966
IMG 9443
lake 1
Maďarsko 28 - 10 - 2010 158
Maďarsko 28 - 10 - 2010 166
Maďarsko 28 - 10 - 2010 222
Maďarsko 28 - 10 - 2010 238
pohled na budovu Benjamin v klasickem stylu
Katalog Zasílání novinek
a newsletteru
Objednat
Facebook