Harkány autobusem - apartmán penzion 3* Mediterrán - 50 m od lázní, česky mluvící asistent na místě - Autobusová doprava 

Kód zájezdu: HU 7092
Typ ubytování: Pension
Typ stravy: Bez jídla
Lokalita: Maďarsko / Jižní Maďarsko / Harkány
Doprava: Autobus

Informace o ubytování

Popis

Harkány Dovolená v Maďarsku 2017 – apartmán penzion *** MEDITERRÁN – pouze cca 50 m od termálních lázní, ČESKY mluvící asistent na místě

Z Prahy cca 730 km, z Brna cca 530 km

Moderní penzion v klidné části města cca 50 m od lázeňského areálu Harkány.

Upozorňujeme, že dne 1. ledna 2012 vstoupil na území Maďarska v platnost zákon na ochranu nekuřáků, který zakazuje kouření na veřejných místech. Dodržení tohoto zákona kontrolují příslušné orgány, za porušení zákona se platí pokuta.

Proslulé termální lázně Harkány leží na jihu Maďarska nedaleko chorvatských hranic a mají téměř středomořské podnebí. Zdejší termální prameny jsou známy od roku 1823 a jako jediné na světě obsahují síru rozpuštěnou ve formě plynu.

Ubytování

Moderní penzion v klidné části města cca 50 m od lázeňského areálu Harkány. Popis ubytování: snídaňová jídelna, parkování u penzionu. Apartmány 2-3lůžkové, příslušenství, TV-SAT, kuch. kout, lednička, obvykle balkón.

Informace o zájezdu

Stravování

Možnost v CK objednat snídani za poplatek.

Doprava

Autobusová doprava Praha - Brno - Harkány v období duben - září 2017. Odjezd autobusu z Prahy - Roztyly v pátek v nočních hodinách v cca 22.30 hod., dále ve směru Brno - Harkány, odjezd z Brna po půlnoci v cca 00.45 hod., příjezd do Harkán v sobotu ráno v cca 7- 8 hod. Návrat do ČR: odjezd z Harkán v sobotu ve směru Brno – Praha v cca 19.30 hod. Příjezd do Brna v neděli v cca 3 hod. ráno, příjezd do Prahy v cca 5 hod. ráno (všechny uvedené časy jsou orientační, budou upřesněny před odjezdem). Nástupní místa za příplatek (na vyžádání v CK): 300,-Kč/osoba – Kolín, Mladá Boleslav, Nymburk, Poděbrady, Tábor. Příplatek 350,-Kč/osoba – Pardubice, Plzeň, Jičín, Rakovník. Příplatek 380,-Kč/osoba – České Budějovice, Hradec Králové, Karlovy Vary, Liberec, Most, Teplice, Ústí n. Labem. Minimální počet osob na svoz: 4 osoby.

Cena obsahuje:

7x ubytování (ubytování So-So)

doprava autobusem (odjezd z ČR v Pá, návrat do ČR v Ne)
služby česky mluvícího asistenta
Wi-Fi internet

Cena neobsahuje:

placeno na místě: povinná pobytová taxa (cca 50 Kč/noc/os.), klimatizace. Placeno v CK: snídaně na vyžádání za příplatek (230 Kč/os./1x snídaně).

 

 

Získat více informací o destinaci - klikněte ZDE
speciality Madarsko
 5160441
image013
Madarsko
reklám 013
reklám 015
reklám 051
reklám 054
reklám2 003
reklám2 009
Katalog Zasílání novinek
a newsletteru
Objednat
Facebook