Termální lázně Harkány autobusem - klasické apartmány B a B21 za SUPER cenu -česky mluvící asistent - Autobusová doprava

Kód zájezdu: HU 7083
Typ ubytování: Apartmán
Typ stravy: Bez jídla
Lokalita: Maďarsko / Jižní Maďarsko / Harkány
Doprava: Autobus

Informace o ubytování

Popis

Dovolená v Maďarsku 2017 Harkány termální lázně - klasické apartmány B a B21, MECSEK, TAVASZ a FASOR za SUPER cenu - česky mluvící asistent na místě

Z Prahy cca 730 km, z Brna cca 530 km

Proslulé termální lázně Harkány leží na jihu Maďarska nedaleko chorvatských hranic a mají téměř středomořské podnebí. Zdejší termální prameny jsou známy od roku 1823 a jako jediné na světě obsahují síru rozpuštěnou ve formě plynu. Uvádí se, že se do lidského organismu vstřebává až 150 x rychleji a zrychluje tak látkovou výměnu uvnitř tkáně. Velmi pěkný a v roce 2003 zmodernizovaný lázeňský areál je charakteristický pohodou a klidem, dostatkem místa a příjemnou atmosférou.


Pozn.: uvedené fotografie ubytování v nabídce jsou typové a ilustrativní!

Upozorňujeme, že dne 1. ledna 2012 vstoupil na území Maďarska v platnost zákon na ochranu nekuřáků, který zakazuje kouření na veřejných místech. Dodržení tohoto zákona kontrolují příslušné orgány, za porušení zákona se platí pokuta.

Ubytování

Apartmány a apartmánové domy v poklidné části Hárkán, cca 400-900 m od lázní, jednopokojové apartmány se 2 lůžky, některé s možností přistýlky, dvoupokojové apartmány se 4 lůžky. V apartmánech TV, vybavený kuch. kout, lednička, obvykle balkón.

Informace o zájezdu

Doprava

Autobusová doprava Praha - Brno - Harkány v období duben - září 2017. Odjezd autobusu z Prahy - Roztyly v pátek v nočních hodinách v cca 22.30 hod., dále ve směru Brno - Harkány, odjezd z Brna po půlnoci v cca 00.45 hod., příjezd do Harkán v sobotu ráno v cca 7- 8 hod. Návrat do ČR: odjezd z Harkán v sobotu ve směru Brno – Praha v cca 19.30 hod. Příjezd do Brna v neděli v cca 3 hod. ráno, příjezd do Prahy v cca 5 hod. ráno (všechny uvedené časy jsou orientační, budou upřesněny před odjezdem). Nástupní místa za příplatek (na vyžádání v CK): 300,-Kč/osoba – Kolín, Mladá Boleslav, Nymburk, Poděbrady, Tábor. Příplatek 350,-Kč/osoba – Pardubice, Plzeň, Jičín, Rakovník. Příplatek 380,-Kč/osoba – České Budějovice, Hradec Králové, Karlovy Vary, Liberec, Most, Teplice, Ústí n. Labem. Minimální počet osob na svoz: 4 osoby.

Cena obsahuje:

7x ubytování v apartmánu/osoba (ubytování So-So)
doprava autobusem (odjezd z ČR v Pá, návrat do ČR v Ne)
spotřeba vody, plynu a el. energie
lůžkoviny
závěrečný úklid
služby česky mluvícího asistenta

Cena neobsahuje:

placeno na místě: povinná pobytová taxa (cca 50 Kč/noc/os.).

Poznámka:

Dětské ceny se 2 dosp. na pokoji. Dítě do 2,99 let ZDARMA.

Získat více informací o destinaci - klikněte ZDE
speciality Madarsko
loznice2
ložnice
ložnice 3
obývák1
PA130357
PA130358
PA130359
PA130360
PA130361
jídelní stůl
Katalog Zasílání novinek
a newsletteru
Objednat
Facebook