Termální lázně Harkány - wellness hotel 4* Xavin - lázně cca 200 m, ČESKY mluvící asistent 

Kód zájezdu: HU 4050
Typ ubytování: Hotel
Poloha: nedaleko termálních lázní
Typ stravy: Snídaně
Lokalita: Maďarsko / Jižní Maďarsko / Harkány
Doprava: Vlastní doprava

Informace o ubytování

Popis

Maďarsko 2017 termální lázně Harkány - Hotel ****XAVIN - hotel u lázeňského parku, cca 200 m od vstupu do termálních lázní

Z Prahy cca 730 km, z Brna cca 530 km                                 

Na místě česky/slovensky mluvící asistent.

Moderní hotel v centru města. V místě pobytu je možnost dokoupit poznávací výlety do okolí a též např. návštěvu vinného sklípku. V prosluněném městě Harkány se nacházejí jedny z nejvýznamnějších a nejvyhledávanějších termálních lázní Maďarska. Prameny léčivé termální vody slouží našemu uzdravení a zotavení – kožní obtíže (lupénka atd.), choroby pohybového ústrojí, gynekologické záněty, určité druhy neplodnosti, poruchy lymfatického oběhu a kožní onemocnění. Proslulé známé lázně Harkány jsou jedny z nejvyhledávanějších termálních lázní Maďarska. Město Harkány leží v jihozápadním cípu země, poblíž pohoří Villány. Voda s léčebnými účinky zde vyvěrá o teplotě 62 °C a jako jediná na světě obsahuje síru ve formě plynu. Vedle zábalů těla se doporučuje i konzumace zdejší vody. Lázeňský park (13 ha) nabízí rekreantům několik bazénů, 2 termální bazény a dětský bazén. Moderně vybavené lázně pojmou více než 2.000 návštěvníků. Naleznete zde také tzv. bazény "jacuzzi", vodní masáže, finské parní lázně a parní komory.

Tipy na výlety: hrad Siklós, město Mohács, Pécs, výlet lodí po řece Dráva, návštěva koňské farmy, ochutnávka vína, večeře s hudbou, dále láká okolní krajina s vinařskou historií a krásnou přírodou (povodí řeky Drávy, její soutok s Dunajem apod.), místo bitvy u Mohácse, folklórní program ve stylové maďarské csárdě, ochutnávka kulinářských specialit a mnoho dalšího.

Upozorňujeme, že dne 1. ledna 2012 vstoupil na území Maďarska v platnost zákon na ochranu nekuřáků, který zakazuje kouření na veřejných místech. Dodržení tohoto zákona kontrolují příslušné orgány, za porušení zákona se platí pokuta.

Ubytování

Popis ubytování: moderní wellness hotel u lázeňského areálu, cca 200 m od vstupu do lázní, hotel v centru města. Vybavení: restaurace, výtah, hotelová wellness zóna (krytý bazén s protiproudem, turecká parní lázeň, vířivka, finská sauna, aroma-terapeutická sauna, skotská sprcha), terasa, bezplatné parkoviště u hotelu. Dom. mazlíček nepovolen. Pokoje dvoulůžkové s příslušenstvím, TV-SAT, telefon, lednička, trezor, obvykle balkón, za poplatek v pokoji klimatizace a možnost zapůjčení županu. Vlastní parkoviště pro hotelové hosty přímo před objektem (10 - 12 míst). Klient si musí vyzvednout parkovací kartu v recepci, kterou zákazník obdrží po jejím podpisu. Karta musí být po celou dobu stání umístěna za předním sklem automobilu!

Informace o zájezdu

Stravování

snídaně formou bufetu. Možnost večeře za příplatek v CK.

Doprava

Vlastní doprava. Možnost autobusové dopravy duben - září 2017 Praha - Brno - Harkány a zpět za příplatek 1.450 Kč/os. Více info v CK.

Cena obsahuje:

ubytování se snídaní
služby česky mluvícího asistenta
Wi-Fi internet

Cena neobsahuje:

placeno v CK: večeře na vyžádání za příplatek (450 Kč/os. od 10 let, 300 Kč/dítě 4-10 let)
placeno na místě: povinná pobytová taxa (cca 50 Kč/noc/os.), klimatizace, v hotelu wellness (sauna, pára, whirlpool, bazén za poplatek cca 5 euro/den), masáže, zapůjčení županu pro dosp. os.

Poznámka:

Dítě do 3,99 let ZDARMA. Dětské ceny se 2 dosp. na pokoji. Dětská postýlka na vyžádání.

 

Získat více informací o destinaci - klikněte ZDE
PA130360
 IGP6330
 IGP6357
 IGP6378
 IGP6407
 IGP6741
11 P2140492 2
bar
bazének
hotel Xavin
PA130131
PA130356
PA130357
PA130359
PA130361
PA130367
pohled z parkoviště
posezeni u vina Madarsko
sklep
speciality Madarsko
Katalog Zasílání novinek
a newsletteru
Objednat
Facebook