Hajduszoboszlo - hotel 4* AQUA SOL přímo u lázní - v ceně rozsáhlý SPA komplex i wellness v hotelu 

Kód zájezdu: HU 6050
Typ ubytování: Hotel
Poloha: přímo u termálních lázní
Typ stravy: Polopenze
Lokalita: Maďarsko / Východní Maďarsko / Hajdúszoboszló
Doprava: Vlastní doprava

Informace o ubytování

Popis

Hajduszoboszlo termální lázně Maďarsko 2017 - hotel 4* AQUA SOL přímo u termálních lázní, hotel propojen s lázněmi chodbou - v ceně rozsáhlý SPA komplex i wellness v hotelu

Z Prahy cca 730 km, z Brna cca 550 km

Hajdúszoboszló je nejznámější lázeňské město Velké Planiny – hlavním lákadlem je největší lázeňský komplex v Evropě sestávající ze slavných léčivých koupelí, pláže, z Aquaparku a z Aqua-Palace. Lázeňský komplex nabízí svými službami nezapomenutelné zážitky během celého roku nejen pro hosty, kteří se léčí nebo zotavují, ale i pro rodiny s malými či velkými dětmi.
Hajdúszoboszló je výborně dostupné po dálnici - cca 2 hodiny od města Budapešť!

Město po dobu 70 let, od doby co tu na povrch vytrysklo horké zřídlo, přijímá hosty toužící po koupeli, odpočinku i uzdravení. Vzduch v přímé blízkosti lázní a taktéž zdejší mikroklima jsou prosyceny výpary jódu, bromu a soli, což blahodárně působí na každého, kdo se do Hajdúszoboszló vydá. Pro zábavu dětí a mládeže doporučujeme velký bazén s umělým vlnobitím, který je největší ve Střední Evropě. Dále písečná mediteránní pláž s palmami, ztroskotaná pirátská loď s majákem atd. Zdejší hydrogen-uhličitanová alkalická voda obsahuje velké množství soli, jódu, železa, bromu, manganu a také např. živice a bitumeny, které spolu s jódem propůjčují léčivým vodám v Hajdúszoboszló typickou temně hnědou barvu. Teplota termální vody je přibližně 32-38°C.

Hunguest hotel Aqua Sol je moderní hotel 4* z řetězce Hunguest hotelů, který se nachází přímo u rozsáhlého SPA komplexu v rámci Evropy, se kterým je propojen prosklenou chodbou. Hotel Aqua Sol najdeme v maďarském lázeňském městě Hajdúszoboszló, které je také označováno jako tzv. Mekka revmatiků.

HUNGUEST Hotel Aqua-Sol se nachází v centru městské rekreační zóny Hajdúszoboszló, v sousedství nejdynamičtěji se rozvíjejících léčebných a plážových lázní Maďarska. V přilehlých léčebných termálních lázních je posilovna, solárium, tělocvična, kosmetika, plavecké bazény otevřené od května do září, perličková lázeň a koupel s vlnobitím, vitální bazén, dětský bazén, přímořské pobřeží, dále velká pirátská loď, maják, písečná pláž a za poplatek rozsáhlý Aquapark - 9 typů obřích skluzavek, divoká řeka, gigantická skluzavka, vodní hrad, proudící řeka a moderní kryté lázně Aqua-Palace (tropická lázeň, ledová jeskyně, termální lázeň, románskou a mořskou lázeň, rodinné bazény, skluzavky a zvířátka pro děti...). Část Aquapark se skluzavkami apod. za poplatek.

Upozorňujeme, že dne 1. ledna 2012 vstoupil na území Maďarska v platnost zákon na ochranu nekuřáků, který zakazuje kouření na veřejných místech. Dodržení tohoto zákona kontrolují příslušné orgány, za porušení zákona se platí pokuta.

Ubytování

Popis ubytování: recepce, bar, restaurace, hotelová wellness zóna (bazén o délce 9 m, vířivka, sauna, parní kabina). V hotelu Hunguest Aqua-Sol k dispozici výtah, prosklená chodba spojující hotel s termálními lázněmi, klimatizace společných prostorů, kavárna, lobby bar, konferenční sál, letní terasa, obchod se suvenýry, ordinace lékařů. Hotelové služby: hotelový servis, směnárna, hotelový trezor na recepci, prodej základních hygienických potřeb, animace a výlety, wifi internet v společných prostorech, kadeřnický salón, kosmetický salón. Parkování - parkoviště za poplatek v blízkosti hotelu (cca 2 euro/noc), garáže za poplatek, na vyžádání (cca 6,5 euro/noc). Celkový počet pokojů je 142, z toho je 8 apartmánů, 128 dvoulůžkových pokojů, 6 pokojů je určeno tělesně postiženým hostům. Všechny pokoje jsou klimatizované, mají telefon, možnost připojit se na Internet (WiFi), župan k zapůjčení, mini-bar, TV-SAT, trezor. Pro hosty alergiky je k dispozici 6 pokojů s vyparketovanou podlahou. V koupelnách je vana či sprcha. S výjimkou 6 pokojů má každý pokoj balkón. Rodinné pokoje a apartmány na vyžádání. Dom. mazlíček není povolen.

Check-in: od 14 hod., Check-out: do 10 hod.

Informace o zájezdu

Stravování:

polopenze (snídaně a večeře formou bufetu)

Cena obsahuje:

ubytování s polopenzí

vstup do lázní Medical Spa Hungarospa Hajdúszoboszló

vstup do zážitkového komplexu Aqua Palace Adventure Bath

vstup do hotelové wellness zóny (bazén, vířivka, sauna, parní lázeň)

Wi-Fi internet

pobytová taxa

Cena neobsahuje:

placeno na místě: parkování za poplatek (cca 2 euro/auto/noc), garáž na vyžádání.

 

 

Získat více informací o destinaci - klikněte ZDE
AQ es strand II. 5 MB
strand03
Aqua - Palace1
aqua 02
aqua 4
Aquapark uj csuszdak
Aquaparkcsalad
Aquaparknagymedenceje
Babyworld (3,6 MB)
gyermek 1
Gyogyfrd klasszik (505 KB)
IMG 4071
IMG 4075
IMG 4079
IMG 4080
IMG 4082
IMG 4085
IMG 4086
IMG 4087
IMG 4092
IMG 4101
IMG 4518
IMG 4528
IMG 4530
IMG 4642
IMG 4646
IMG 4651
iszap
kiselefant
kls medence dgnyz
lazne
lecebne koupele
lecebne koupele 5
pláž 3
propojeni hotelu prosklenou chodbou s laznemi
strand02
strand04
thumbs aqua palace 4
tropusi500 999 20100317111855 742 922 20100321141311 251
Aquaparklegujabb
Katalog Zasílání novinek
a newsletteru
Objednat
Facebook