Bükfürdö - Soft ALL INCLUSIVE Greenfield 4*hotel Spa and Golf - výhodný pobyt 7 nocí, termální LÁZNĚ 

Kód zájezdu: HU 4330-7
Typ ubytování: Hotel
Typ stravy: Soft All Inclusive
Lokalita: Maďarsko / Západní Maďarsko / Bükfürdö
Doprava: Vlastní doprava

Informace o ubytování

Popis

Bükfürdő - ALL INCLUSIVE Greenfield Hotel Spa and Golf 4* superior - termální lázně a golf, výhodná CENA

Moderní hotel Greenfield Golf and Spa (infovideo ZDE) je vzdálen cca 900 m od termálních lázní. Termální lázně, golf na 18jamkovém greenu, odpočinek, vynikající maďarská kuchyně po celý rok! V ceně hotelové wellness služby!!!

SLEVA 25% na Green Fee (poplatek za vstup na golfové hřiště)!

Z Prahy cca 450 km, z Brna cca 250 km

Město Bükfürdő najdeme u maďarské západní hranice – cca 220 km od Budapešti a 50 km od nádherného města Sopron. Místní vody a prameny městečka Bük jsou velmi dobře známé po celé Evropě svými hojivými a blahodárnými schopnostmi, zdejší vápnito-hořečnatá a hydro-uhličitá termální voda je vhodná při následujících obtížích: řídnutí kostí, nejrůznější neduhy pohybového aparátu, rehabilitace po ortopedických a neurochirurgických operacích, lumbago, dna, opotřebení chrupavek, následná poúrazová péče. V případech překyselení žaludku nebo zažívacích potížích je místní termální voda doporučována ve formě pitné kůry.
Lázně Bük tj. celoroční zábava a relaxace pro každého…

Upozorňujeme, že dne 1. ledna 2012 vstoupil na území Maďarska v platnost zákon na ochranu nekuřáků, který zakazuje kouření na veřejných místech. Dodržení tohoto zákona kontrolují příslušné orgány, za porušení zákona se platí pokuta.

Doporučujeme zdejší nejlepší sportovní maďarské golfové hřiště nedaleko termálních lázní Bükfürdö, každoroční dějiště Hungarian Amateur Open. Golf Club spolu s mezinárodním golfovým hřištěm byl postaven na okraji maďarských termálních lázní Bükfürdö v roce 1991. Lázeňské letovisko se nachází v západní části Maďarska, cca 40 km od rakouských hranic a cca 120 km od Vídně. Golfové hřiště se nachází uprostřed trojúhelníku měst Vídeň - Budapešť - Graz. Golfový klub je členem Maďarské golfové asociace a rovněž členem Evropské golfové asociace. Od roku 1995 se zdejší resort stal součástí řetězce Relais du Golf Hotels & Resorts, klub je doporučován Evropskou PGA jako jeden z nejlepších golfových resortů v Evropě.

Ubytování

Designový moderní hotel Greenfield hotel Golf and Spa 4* superior (bývalý Birdland Golf & Spa Resort) je vzdálen cca 900 m od termálních lázní. Vybavení pokojů: W-LAN internet, klimatizace, telefon, trezor, TV-SAT, mini-bar, fén, župan pro dosp. os.

Pokoje Standard (cca 24-25 m2): pěkné pokoje bez balkónu, nelze umístit přistýlku. Pokoje Standard 1lůžkové, nebo 2lůžkové. Pokoje Classic (1lůžkový, nebo 2lůžkový): vybavený elegantním nábytkem ve 3 stylech (Classic, Retro and Chili). Obvykle k dispozici balkón, velikost pokoje cca 28 m2. Max. obsazenost 4 osoby (2 dosp. + 1-2 děti do 8,99 let). Pokoje Superior (1lůžkový, nebo 2lůžkový): obvykle s balkónem (obvykle výhled na golf. hřiště), max. obsazenost 4 osoby (2 dosp. + 1-2 děti do 8,99 let). Propojené 2x 2lůžkové pokoje (connecting door) pro 2 dosp. + 2 děti (obvykle pokoje typu Standard, nebo Classic). Pokoje Suite na vyžádání: prostorné s částečně odděleným salónkem, prostorná koupelna. Některé pokoje s balkónem. Velikost Suite cca 43-55 m2. Max. obsazenost: 2 dosp. + 2 děti.

Restaurace – tradiční maďarská a mezinárodní kuchyně, Piano Bar (široký výběr nápojů, koktailové a kávové speciality, Snack, občerstvení, Wellness Bar/Pool Bar (sezónní provoz).

Hotelová wellness zóna: rozsáhlé cca 3.500 m2 Centrum Spa & Wellness, které nabízí 6 bazénů (1x venkovní vyhřívaný bazén (s omezeným provozem během zimy), 1x vnitřní zážitkový bazén, 1x vnitřní plavecký bazén o délce 20 m, 1x vnitřní dětský bazén, 2x vnitřní bazén s termální vodou), 8 typů sauny, tepidárium, infrasauna, frigidárium, parní koupel, světelné a zvukové terapie/Biosauna, solná komora, herbárium. Možnost za poplatek wellness procedury: cca 80 druhů tradičných léčebných procedúr, Anti-aging, tělový peeling, tělové zábaly, Spa Marine revmatologické odborné poradenství, elektroterapeutické procedúry, laserová terapie, stomatologická péče, fitnesová hala s přístroji Technogym, aerobiková hala, vodní gymnastika + sportovní programy. Venkovní parkoviště bezplatně (garážové stání není k dispozici), půjčovna jízdních kol (dle aktuální dostupnosti), výtah, Nordic Walking, stolní tenis, dětské hřiště. Animační programy pro děti.

Golf: 18jamkové golfové hřiště Birdland Golf and Country Club o rozloze cca 100 ha s ”Championship” Driving Range a Putting Green, 7 umělých jezírek, klimatizovaný klubový dům, individuální a skupinové tréninky golfu pod vedením profesionálních trénerů. Organizace golfových turnajů v kompletním rozsahu pro amatéry i profesionály. Pro hotelové klienty SLEVA 25% na green fee “championship” Greenfield Golf Course. Zdejší 18jamkové mistrovské golfové hřiště se rozkládá na ploše více než 100 ha a je prvním maďarským certifikovaným mezinárodním golfovým hřištěm. Součástí hřiště je systém jezer o celkové rozloze cca 7 ha, což je ideální útočiště velkého množství nejrůznějších druhů ptáků... Ideální místo pro golfisty, milovníky přírody a každého, kdo hledá odpočinek na greenu i v termálech.

Informace o zájezdu

Stravování

Greenfield program Soft All Inclusive:
snídaně (7-11 hod. víkendové dny, 7-10 hod. ostatní dny týdne) formou bufetu, oběd (12-14 hod.) 2 druhy polévky, hl. chod, salátový bufet, zákusek, na vyžádání obědový balíček, odpolední káva se zákuskem (14.30-16.30 hod.), večeře (18-22 hod.) 2 druhy polévky, 5 druhů hl. chodů, sýry, zákusky, salátový bufet, během večeře v nabídce točené pivo a stolní víno v Season Restaurant a Piano baru (max. do 22 hod.). V baru během dne volná konzumace min. vody, džusů, kávy a čaje. Služba Soft All Inclusive začíná od nástupu na ubytování (check-in), tzn. od 15 hod. a platí do posledního dne pobytu v hotelu, tzn. do 12 hod. (check-out).

Cena obsahuje:

7x ubytování v daném typu pokoje
stravování soft All Inclusive
vstup do hotelové wellness zóny (venkovní (s omezením během zimy) a vnitřní bazény, bazény s léčivou vodou, vířivka, finská sauna, infra sauna, solná jeskyně, parní lázeň, frigidarium)
zapůjčení županu pro dosp. os.
SLEVA 25% na green fee (poplatek za vstup na 18jamkové golfové hřiště Birdland Golf and Country Club)
vstup do tělocvičny a posilovny
posilovací a sportovní programy (např. posilovací cvičení, aerobic, cvičení ve vodě)
internet W-LAN

Cena neobsahuje:

placeno na místě: pobytová taxa (cca 1,7 euro/os./noc), dom. mazlíček na vyžádání (cca 23 euro/noc, bez krmiva).

Poznámka:

Dětské ceny se 2 dosp. na pokoji. Cena dvoulůžkových pokojů a Suite za dospělou osobu platí při 2 dospělých plně platících na pokoji. Dítě do 8,99 let na přistýlce ZDARMA. Při ubytování 1x dospělý + 1x dítě do 8,99 let ve 2lůžkovém pokoji platí dospělý cenu za 1lůžkový pokoj.
Při ubytování 1x dospělý + 2x dítě: platí dospělý cenu za 2lůžkový pokoj a dítě (děti) dětskou cenu. Při ubytování 2x dosp. + 2x dítě do 8,99 let (rodina v 1 pokoji) hradí dospělí cenu za dvoulůžkový pokoj. Ubytování 2x dosp. + 2x dítě nad 9 let: ubytování v propojených pokojích, nebo v pokoji typu Suite. V případě ubytování ve 2lůžkovém pokoji 1x dospělý + 1x dítě 9-13,99 let: dospělý platí cenu za 2lůžkový pokoj a dítě má slevu 50%. Sleva 20% pro osobu od 14 let ubytovanou na přistýlce se 2 dosp. ve 2lůžkovém pokoji.

 

Získat více informací o destinaci - klikněte ZDE
hotel Greenfield Golf and Spa Bukfurdo
hotel Greenfield Golf and Spa Bukfurdo fitko
hotel Greenfield Golf and Spa Bukfurdo cviceni na micich
hotel Greenfield Golf and Spa Bukfurdo animace a zábava
hotel Greenfield Golf and Spa Bukfurdo animace
double room superior hotel Greenfield Golf and Spa Bukfurdo
Erlebnis zážitkové termální lázně Buk
exterior hotel Greenfield Golf and Spa Bukfurdo
exterior hotel Greenfield Golf and Spa Bukfurdo
golf hotel Greenfield Golf and Spa Bukfurdo
GREENFIELD hotel Greenfield Golf and Spa Bukfurdo
GREENFIELD hotel Greenfield Golf and Spa Bukfurdo jedeme na kole
GREENFIELD hotel Greenfield Golf and Spa Bukfurdo
GREENFIELD hotel Greenfield Golf and Spa Bukfurdo
GREENFIELD hotel Greenfield Golf and Spa Bukfurdo
hotel Greenfield Golf and Spa Bukfurdo vnitrni wellness
hotel Greenfield Golf and Spa Bukfurdo vnitrni wellness
hotel Greenfield Golf and Spa Bukfurdo vnitrni wellness
hotel Greenfield Golf and Spa Bukfurdo vnitrni wellness
hotel Greenfield Golf and Spa Bukfurdo vnitrni wellness
hotel Greenfield Golf and Spa Bukfurdo bar
hotel Greenfield Golf and Spa Bukfurdo restaurace
hotel Greenfield Golf and Spa Bukfurdo
hotel Greenfield Golf and Spa Bukfurdo lobby
hotel Greenfield Golf and Spa Bukfurdo hry, kulecnik
hotel Greenfield Golf and Spa Bukfurdo detsky koutek
hotel Greenfield Golf and Spa Bukfurdo detsky koutek
hotel Greenfield Golf and Spa Bukfurdo
hotel Greenfield Golf and Spa Bukfurdo stolni fotbal
hotel Greenfield Golf and Spa Bukfurdo stolni tenis
hotel Greenfield Golf and Spa Bukfurdo recepce
hotel Greenfield Golf and Spa Bukfurdo lobby
hotel Greenfield Golf and Spa Bukfurdo cviceni pro zdravi
hotel Greenfield Golf and Spa Bukfurdo
hotel Greenfield Golf and Spa Bukfurdo vnitrni bazeny
hotel Greenfield Golf and Spa Bukfurdo vnitrni bazeny
hotel Greenfield Golf and Spa Bukfurdo vnitrni bazeny
hotel Greenfield Golf and Spa Bukfurdo
hotel Greenfield Golf and Spa Bukfurdo wellness
outside pool hotel Greenfield Golf and Spa Bukfurdo
outside pool summer hotel Greenfield Golf and Spa Bukfurdo
hotel Greenfield Golf and Spa Bukfurdo restaurace
hotel Greenfield Golf and Spa Bukfurdo
hotel Greenfield Golf and Spa Bukfurdo pokoj
hotel Greenfield Golf and Spa Bukfurdo
hotel Greenfield Golf and Spa Bukfurdo sauna
hotel Greenfield Golf and Spa Bukfurdo pokoj
hotel Greenfield Golf and Spa Bukfurdo beauty service
swimming pool hotel Greenfield Golf and Spa Bukfurdo
termalni bazeny
termální lázně Buk 4
termální lázně Buk 5
termální lázně Buk 4
termální lázně Buk 4
GREENFIELD hotel Greenfield Golf and Spa Bukfurdo
Zazitkove lazne Erlebnis Bad
zážitkové termální lázně Buk 2
zážitkové termální lázně Buk 3
Katalog Zasílání novinek
a newsletteru
Objednat
Facebook