Bad Füssing největší německé termály - hotel Könisghof - balíček na 7 nocí, v ceně lázně Johannesbad

Kód zájezdu: DE 4102
Typ ubytování: Hotel
Typ stravy: Polopenze
Lokalita: Německo / Pasov / Bad Füssing
Doprava: Vlastní doprava

Informace o ubytování

Popis

Bad Füssing největší německé termály - Kurhotel Könisghof - v ceně lázně Johannesbad

Z Prahy cca 250 km

Bad Füssing a termální lázně Johannesbad:
Nejoblíbenější a nejznámější lázeňské město Německa – Bad Füssing , leží v okouzlující krajině Jižního Bavorska. Lázeňské město, bohaté na tradice, nabízí svým hostům koncerty, divadlo, výstavy, množství butiků, kaváren, restaurací a také bohatý celoroční program. Bad Füssing boduje výjimečnou známostí, legendární termální vodou, vynikající zdravotní nabídkou a velmi vysokou spokojeností hostů.

Poloha Bad Füssingu je ideální jak pro kratší tak i delší výlety v regionu nebo do sousedního Rakouska. Města Schärding (20 km), Linz (110 km) a Salzburg (70 km) jsou na rakouské straně rychle dosažitelná. Passau (30 km) a Národní park Bavorský les (70 km) leží přímo přede dveřmi. Také Regensburg (140 km) nebo München (150 km) jsou výletní cíle, které se vyplatí navštívit. Pobyt v Bad Füssingu si můžete zpestřit také plavbou výletní lodí po Dunaji. Hosté se mohou v Bad Füssingu odreagovat a „ jen tak mimochodem“ udělat něco pro své zdraví. Bad Füssing je legendární svou léčivou a blahodárnou termální vodou, která obsahuje síru. V Bad Füssingu jsou troje termální lázně.

Největší z nich jsou lázně Johannesbad, které jsou také nejoblíbenější. Na ohromující vodní ploše 4 500 m2 je rozloženo 13 termálních bazénů se stupňujícími se teplotami od 27°C do 39°C (uvnitř i venku) V saunovém světě si mohou příznivci saunování vybrat na ploše 800 m2 z pěti různých saun. Johannesbad nabízí více „než" lázně a saunu NULL v novém Medical Fitness centru – Jovitalis – mohou Vaši hosté trénovat na nejmodernějších přístrojích pod vedením vysoce kvalifikovaných trenérů. Poté mohou relaxovat v kosmetickém studiu Jovitalisu.

- Bad Füssing nabízí odpočinek, wellness a zdravotní dovolenou + 100 bazénů pro terapii, uvolnění a pohyb na vodní ploše 12 000 m2.
- nejnavštěvovanější lázeňské město v Evropě  + 430 km označených cyklistických a turistických stezek čeká na aktivní hosty + Nordic Walking park u města Pockingu nabízí na 160 kilometrech 22 různých etap s rozdílnou náročností a nádherné trasy najdete také kolem řeky Inn, dále v Bad Füssingu/Kirchhamu se nachází Lázeňský golfový klub, který nabízí svým hostům 18jamkové hřiště.

Ubytování

V lázeňském kurhotelu Königshof, který leží v centru Bad Füssingu, najdou Vaši hosté ideální podmínky k relaxaci, odpočinku a zotavení. Hotel Königshof cca 1 km od lázeňského komplexu (pěšky cca 10 min., autobusem cca 2 min., zastávka busu před hotelem). Přímo v hotelu se nachází kosmetické studio, krytý bazén, finská sauna, parní lázně a infračervená kabina. V nově renovované kavárně nebo večer v baru můžete prožít příjemné chvíle. V létě je otevřená kavárna na terase, odkud máte výhled na rozlehlou zahradu s lehátky. V hotelu se nachází také terapeutické oddělení, které nabízí teplé zábaly, masáže a mnohé jiné. Moderní 2lůžkové pokoje v hotelu Königshof vkusně a pohodlně zařízené, příslušenství, TV-SAT, rádio, telefon, lednička, pokoje mají obvylke balkon. Dom. mazlíček nepovolen. Parkování u hotelu bezplatně (dle aktuální dostupnosti).

Informace o zájezdu

Cena obsahuje:

7x ubytování s polopenzí 
každodenní vstup do termálních lázní Johannesbad Therme
zapůjčení županu pro dosp. os.
lázeňská zákaznická karta Bad Füssing plná výhod (např. koncert lázeňského orchestru, odpolední a večerní taneční zábava, ranní gymnastika, bezplatné pěší výlety, využití internetové kavárny a Wi-Fi připojení v hlavní lázeňské budově atd.)
autobusová doprava po Bad Füssingu (autobus jezdí přibližně každých 30 min. v čase cca 8-20.30 hod.)

Cena neobsahuje:

placeno na místě: lázeňská taxa (cca 2,40 euro/os./noc).

Poznámka:

Dětské ceny se 2 dosp. na pokoji.

Získat více informací o destinaci - klikněte ZDE
Johannesbad Therme WassergymnastikPaar
Fitness - Bild Johannesbad
Hotel Koenigshof Bad Fuessing BayernFlashHead 5
Johannesbad Saunawelt OsmanischerBadetempel
Johannesbad Therme Fußluftsprudel2
Johannesbad Therme-Innenbecken
Johannesbad Therme-Luftansicht bei Nacht
Johannesbad Therme-Luftansicht bei Tag
Johannesbad2 Karl Staedele
KH - Restaurant - Detail gross
KH - Restaurant - Stueberl - vorne gross
KH - Restaurant - Wintergarten 1 gross
KH Restaurant back 13FlashHead
KH Titel Nacht09 gross
Koenigshof - Zimmer - 2012klein gross
Katalog Zasílání novinek
a newsletteru
Objednat
Facebook