Léto v Korutanech 2017 - hotel Flattacher Hof 4* All Inclusive - slevová karta a bazén v ceně 

Kód zájezdu: RA 1117
Typ ubytování: Hotel
Typ stravy: All Inclusive
Lokalita: Rakousko / Korutany / Mölltalský ledovec - Flattach
Doprava: Vlastní doprava

Informace o ubytování

Popis

Letní dovolená v Korutanech ledovec Mölltal 2017 - hotel Flattacher Hof 4* s BAZÉNEM - slevová Korutanská karta a wellness v ceně

Hotel cca 8 km od lyžování, hotel v městečku Flattach.

Na svazích nejvyššího rakouského pohoří Vysoké Taury se rozkládá oblíbená lyžařská oblast, které je tvořena 12 lyžařskými areály mezi nejvyšší horou Rakouska Grossglocknerem (3798 m n.m.) a rakouskými Dolomity. Mölltal Gletscher (Mölltalský ledovec) je nejvyšším střediskem Korutan a mimo jiné se může pochlubit nejdelší korutanskou sjezdovkou dlouhou 6 km. Nabízí celoroční lyžování a dostanete se do něj podzemní drahou Mölltaler Gletscher Express. V sousedství tohoto střediska se nachází Ankogel, nabízející překrásný souvislý sjezd z 2630 m n.m. do údolí s převýšením 1630 m.

Vzdálenost z Prahy cca 550 km, z Brna cca 565 km

Ubytování

Popis ubytování: recepce, restaurace, wellness zóna (krytý bazén, sauna, parní lázeň, posilovna), herna pro děti. Pokoje s příslušenstvím. Internet v lobby v ceně, v pokojích internet za poplatek (více info na místě). Parkování bezplatně.

Informace o zájezdu

Stravování:

All Inclusive (snídaně formou bufetu, oběd, odpolední svačinka (cca 15-17 hod.: káva, čaj, sladkost), večeře 3chodové menu s výběrem ze 3 hl. jídel (1 jídlo pro vegetariány), salátový bufet, dětské menu. Nápoje v čase 10-22 hod. (voda, džusy, pivo, stolní víno. Kromě piva a vína služba All Inclusive nezahrnuje alkoholické nápoje!).

Cena obsahuje:

ubytování v 2lůžkovém pokoji s All Inclusive

SLEVOVÁ karta Kärnten Card

vstup do hotelové wellness zóny (krytý bazén, sauna)

internet v lobby

Cena neobsahuje:

placeno na místě: pobytová taxa (cca 2 euro/osoba nar. 1999 a dříve/noc), internet na pokoji za poplatek (cca 3 euro/1 den, cca 5 euro/3 dny, cca 10 euro/7 dní, více info na místě).

Poznámka:

Dětské ceny a pobyt pro rodiny na vyžádání - při vyžádání nutno uvést datum narození dítěte. V ceníku uvedena cena pro dospělou osobu ve 2lůžkovém pokoji.

 

Získat více informací o destinaci - klikněte ZDE
Katalog Zasílání novinek
a newsletteru
Objednat
Facebook