Zell am See Kaprun 2017 - hotel 4* Tauern Spa - pobyt 3 noci, lázně, sauna a fitness v ceně 

Kód zájezdu: RA 4332
Typ ubytování: Hotel
Poloha: ubytování vedle lázní
Typ stravy: Polopenze
Lokalita: Rakousko / Salcbursko / Europa Sportregion - Kaprun
Doprava: Vlastní doprava

Informace o ubytování

Luxusní dovolená v Rakousku Zell am See Kaprun 2017 - designový hotel 4*superior Tauern Spa - lázně, sauna a fitness v ceně, lyžování i koupání...

Zažijte odpočinek a wellness na úpatí Kitzsteinhornu uprostřed NP Vysoké Taury. Užijte si uvolňující účinky v našich saunách a parních lázních, které působí na tělo, ducha a duši. Relaxujte v termálních lázních a SPA na více než 20.000 m². 4hvězdičkový hotel Superior Resort, který patří k VAMED VITALITY World, má připravenu řadu nabídek pro wellness, turistiku, lyžování, golf, jízdu na horských kolech a romantiku. TAUERN SPA Zell am See – Kaprun v rakouských Alpách má vždy vhodnou nabídku dovolené pro delší pobyt v Salcbursku, ale i pro krátký wellness víkend. Dokonalé konference, incentives a semináře. Flexibilní prostory a nejmodernější konferenční technika.

Informace o zájezdu

Luxusní dovolená v designovém 4*superior hotelu Tauern Spa v Kaprunu - pobyt na 3 noci

Možnosti lyžování: přímo v Kaprunu (malá sjezdovka pro rodiny s dětmi (cca 1 km od hotelu), dále Maiskögel v Zell am See (cca 2 km od hotelu), Kitzsteinhorn ledovec a skiresort Zell am See (cca 20 minut shuttle busem). V letním období milovníci golfu ocení 18jamkové golfové hřiště v Zell am See (cca 2 km od hotelu).

Popis ubytování: moderní hotel s úžasným výhledem na Kitzsteinhorn nebo s pohledem na hřbety Pinzgauer Grasberge, měkoučký koupací plášť a kvalitní koupelnové doplňky, každý den vitamínový pozdrav a denně doplňovaný minibar, wi-fi zdarma v celém hotelovém areálu. Parkování u hotelu zdarma.

Lázně na více než 20.000 m² v nádherném interiéru a exteriéru, 13 různých saun a parních lázní vč. oddělené sauny v plavkách, jedinečné vodní světy různě upravených bazénů, exkluzivní hotelové PANORAMA SPA** (vstup od 15 let) s proskleným bazénem Skylinepool, panoramatickými saunami a neobyčejnými terasami, fitness studio s kvalitními posilovacími a kardio přístroji a panoramatickým výhledem, denně odpočinkový a aktivní program, k vypůjčení špičkově udržovaná jízdní kola a vybavení pro turistiku a Nordic Walking. Děti si mohou dovádět v dětských lázních Kidstein se skvělými vodními radovánkami a zážitky na skluzavkách uvnitř i venku, vodní park a hřiště v létě, hlídání dětí pro děti od 3 let a kreativní dětská animace v herně v Kidsteinu. U Vaši krásu a vitalitu se postarají odborníci v Alpin Vital Spa Kosmetik - wellness procedury a blahodárné masáže...

Dvojlůžkový pokoj Premium (cca 31 m²): trendy 2lůžkové pokoje (možnost 1 přistýlky) obvykle s balkónem si můžete užívat úžasný výhled na Vysoké Taury nebo na hřbet Pinzgauer Grasberge. Pokoje s šatnou a skříní, obytná část s psacím stolem, pohovka a lavicí k sezení. Koupelna oddělená stylovými prvky (v koupělně vana, nebo sprcha), oddělené WC harmonizuje s celkovým obrazem vysokého komfortu. Plochá TV s USB přípojkou pro video, fotografie a MP3, kabelová a satelitní TV, telefon a internetová přípojka a trezor. Minibar je denně doplňován čerstvými nealkoholickými nápoji a konzumace je zahrnuta v ceně pokoje! Dvojlůžkový pokoj Panorama (cca 31 m²) vybavení shodné s 2lůžkovým pokojem Premium, rozdíl spočívá v rozdělení pokojů. Postel je umístěna přímo před širokými dveřmi na balkón s pohledem ve směru na impozantní panorama hor. Koupelna oddělená stylovými prvky (v koupelně vana, nebo sprcha), oddělené WC harmonizuje s celkovým obrazem vysokého komfortu. Plochá TV s USB přípojkou pro video, fotografie a MP3, kabelová a satelitní TV, telefon a internetová přípojka a pokojový trezor. V pokoji možná 1 přistýlka. Minibar je denně doplňován čerstvými nealkoholickými nápoji a konzumace je zahrnuta v ceně pokoje! Na vyžádání propojené 2lůžkové pokoje (rooms with interconnecting door) za příplatek v CK.

Stravování:

polopenze (snídaně se vším, co vás posílí a udělá vám dobře - a klidně i v koupacím plášti v lázeňské restauraci "Alej požitků", nejlepší kulinářská nabídka večera z rakouské a mezinárodní kuchyně. Vynikající menu, předkrmy, saláty a zákuskové bufety, zážitková gastronomie a tematické bufety, po celý den čaje a džusy v hotelovém Panorama SPA, večerní zábava v baru podle programu).

Cena obsahuje:

3x ubytování s polopenzí
vstup do lázní a do sauny
vstup do Panorama Spa s proskleným bazénem Skylinepool, panoramatické sauny a terasy s úchvatnými výhledy na štíty Alp

zapůjčení županu pro dosp.os. spolu s praktickou lázeňskou taškou
denní dávka vitamínů + denně doplňovaný mini-bar v ceně
WLAN internet
večerní zábava v baru
aktivní sportovní programy (aqua-gymnastika) + posilovna (fitness)
vstup do dětského světa Spa Kidstein (zábava na tobogánu a ve vodě)
dětská herna od 3 let

Cena neobsahuje:

placeno na místě: pobytová taxa (cca 1,15 euro/os./noc), garáž na vyžádání (cca 7 euro/noc), dom. mazlíček na vyžádání (cca 25 euro/noc, bez krmiva). Placeno v CK: 2lůžkový pokoj obs. 1 osobou na vyžádání za příplatek (1.410 Kč/os./noc), propojené 2x 2lůžkové pokoje na vyžádání za příplatek (590 Kč/noc/propojené pokoje). Dětské ceny se 2 dosp. na pokoji.

Získat více informací o destinaci - klikněte ZDE
hotel Tauern Spa Karpun pohoda v zimě
hotel Tauern Spa Karpun vnitřní bazén
hotel Tauern Spa Karpun bazén
hotel Tauern Spa Karpun
hotel Tauern Spa Karpun vnitřní bazén
hotel Tauern Spa Karpun bazén
hotel Tauern Spa Karpun pokoj
hotel Tauern Spa Karpun pokoj
hotel Tauern Spa Karpun restaurace
hotel Tauern Spa Karpun z dálky
hotel Tauern Spa Karpun krajina Alpy
hotel Tauern Spa Karpun pohled venkovni
hotel Tauern Spa Karpun pohled venkovni
hotel Tauern Spa Karpun pokoj
hotel Tauern Spa Karpun pokoj
hotel Tauern Spa Karpun golf v Alpach
hotel Tauern Spa Karpun golf v Alpach
hotel Tauern Spa Karpun venkovni bazen
hotel Tauern Spa Karpun venkovni pohled
hotel Tauern Spa Karpun zábava pro celou rodinku
hotel Tauern Spa Karpun wellness
hotel Tauern Spa Karpun sauna
hotel Tauern Spa Karpun sauna
hotel Tauern Spa Karpun venkovni bazen s výhledem
hotel Tauern Spa Karpun vnitrni bazen
hotel Tauern Spa Karpun bazen
hotel Tauern Spa Karpun
hotel Tauern Spa Karpun
hotel Tauern Spa Karpun konferencni hala
hotel Tauern Spa Karpun bazen
hotel Tauern Spa Karpun vnitrni bazen
hotel Tauern Spa Karpun bazen
hotel Tauern Spa Karpun bazen
hotel Tauern Spa Karpun beauty service
hotel Tauern Spa Karpun pohoda na sněhu
hotel Tauern Spa Karpun zima
Katalog Zasílání novinek
a newsletteru
Objednat
Facebook