Kaprun Zell am See - hotel Schütthof 3* - WELLNESS a SLEVOVÁ karta v ceně  

Kód zájezdu: RA 3250
Typ ubytování: Hotel
Typ stravy: Polopenze
Lokalita: Rakousko / Salcbursko / Europa Sportregion - Zell am See
Doprava: Vlastní doprava

Informace o ubytování

Popis

Letní dovolená 2017 Zell am See - gasthof hotel Der Schütthof 3* - určité WELLNESS služby a SLEVOVÁ karta Zell am See Kaprun v ceně (video ZDE)

Z Prahy cca 440 km, z Brna cca 530 km

Jednolůžkový pokoj 1/1 typu Areit bez příplatku!

Zell am See v srdci Alp - Kaprun, masív Schmittenhöhe, cyklistika, turistika, výlety v okolí Grossglockner, golf, horolezectví, Krimmelské vodopády, hrad Hohenwerfen. Ubytování u vedle sesterského hotelu 4* LATINI (budovy propojeny chodbou), v blízkosti stanice Areitbahn v Schütthof.

Překrásná krajina s průzračnými jezery a majestátními horskými štíty. Městečko Zell am See a několik kilometrů vzdálený Kaprun leží v srdci salcburských Alp. V létě je tato lokalita rájem pro cyklisty s velkým množstvím cyklostezek pro všechny věkové i výkonnostní kategorie, ideální je také pro turisty, protože se nachází na úpatí masívu Schmittenhöhe a představuje výchozí bod pro výlety v okolí Grossglockner. Region může též lákat např. golfisty (18jamkové hřiště v Zell am See), stejně tak pro horolezce i milovníky čisté alpské přírody. Zdejší pamětihodnosti a zajímavosti: Krimmelské vodopády, Liechtensteinská soutěska, Ledový obří svět, hrad Hohenwerfen a solný důl Hallein, romantické jezero Zeller See, které je považováno za jedno z nejčistších v Evropě. Nadmořská výška horní stanice lanovky na ledovec Kitzsteinhorn (3.200 m n.m.) zaručuje sníh nejen v zimě, ale též v průběhu celého roku, což umožňuje celoroční lyžování.

Ubytování

Hotel Schütthof - ubytovací komplex je v blízkosti stanice Areitbahn v Schütthof - Zell am See (cca 200 m), vedle hotelu Latini 4*. Popis ubytování: recepce, výtah, bar, restaurace, společenská místnost, lyžárna, dětský koutek, zahrada, moderní wellness zóna: (2x sauna, relax zóna, parní lázeň), internet (internetový koutek a W-Lan v lobby, W-Lan internet v hotel. pokojích zdarma). Popis pokojů: pokoj typ Standard Areit pro 1-2 osoby, cca 15 m2. Dvoulůžkový pokoj s příslušenstvím, TV-SAT, trezor, telefon, W-Lan internet. Pokoj typ Schmittenhöhe pro 2 osoby, cca 12-20 m2. Dvoulůžkový pokoj s příslušenstvím, TV-SAT, rádio, telefon, trezor, W-Lan internet, některé s balkónem. Pokoj typ Kitzsteinhorn Suite pro 2-4 osoby, cca 30m2: příslušenství, rádio, telefon, trezor, W-Lan internet, ložnice s dvoulůžkem + TV-SAT, obývací pokoj s rozkládací pohovkou + TV-SAT, některé s balkónem.

Check In: od 15 hod., Check Out: do 11 hod. Orientační otevírací doba: sauna cca 14 - 21 hod.
 

Informace o zájezdu

Cena obsahuje:

ubytování s polopenzí

vstup do sauny, parní lázně a relax zóny

SLEVOVÁ karta Zell am See – Kaprun Card (platná v období cca 15.05.-15.10.2017, slevy na určité dopr. prostředky, bazény, návštěvy muzeí, nár. parků atd., popis karty viz níže),

Wi-Fi internet

Cena neobsahuje:

placeno na místě: pobytová taxa (cca 1,55 euro/os. od 15 let/noc), parkování v podzemním parkovišti (cca 7 euro/noc), dom. mazlíček na vyžádání (cca 11 euro/noc, bez krmiva), zapůjčení županu pro dosp.os. za poplatek (cca 8 Euro/os.), Wi-Fi box k zapůjčení v recepci za vratnou kauci cca 100 euro (dle aktuální dostupnosti) - více info na místě. Placeno v CK: dvoulůžkový pokoj obsazený 1 osobou na vyžádání za příplatek (1.240 Kč/os./noc).

Poznámka:

Jednolůžkový pokoj 1/1 typu Areit bez příplatku! Dětské ceny platí při 2 dosp. na pokoji. Dítě do 5,99 let ZDARMA.

Získat více informací o destinaci - klikněte ZDE
gasthof budova
2 - Schutthhof
areit map
areit2
areit3
areit4
au - zellamsee
Gasthof Schütthof Welness aussen 1
golf 3
Kathis Bar
kitz2
kitz3
schmittenhoehe10
kitzsteinhorn1
krajina
P5149811
P5149813
P5149814
P5149815
P5149817
P5149818
P5149821
schmittenhoehe1
schmittenhoehe2
schmittenhoehe3
wellness01
Zimmer-Kat. Schmittenhöhemit Schrift
Katalog Zasílání novinek
a newsletteru
Objednat
Facebook