Léto v Alpách u jezera - hotel 3* Sonnwirt - venkovní sauna v ceně, letní rodinná dovolená 

Kód zájezdu: RA 1920
Typ ubytování: Hotel
Typ stravy: Snídaně
Lokalita: Rakousko / Salcbursko / Sankt Gilgen
Doprava: Vlastní doprava

Informace o ubytování

Pohodová letní dovolená 2017 - hotel 3* Sonnwirt - St. Gilgen - Dachstein West

Z Prahy cca 365 km

Městečko St. Gilgen: místo narození Mozartovy matky,  vnitřní bazén St. Gilden, muzeum Zinkenbacher, vodní sporty na jezeře Wolfgangsee, St. Wolfgang cca 18 km, Bad Ischl cca 24 km, Salzburg cca 33 km.

Ubytování:

Hotel na klidném místě s krásným výhledem na jezero Wolfgangsee a okolní hory. Centrum města s restauracemi, obchody cca 400 m. Jezero cca 50 m od hotelu. Autobusová zastávka do Salzburku s lyžařským střediskem Gaissau-Hintersee a do Bad Ischl s napojením na lyžařské středisko Dachstein-West je od hotelu cca 300 m. Vybavení hotelu: recepce, bar, sluneční terasa, zdarma W-LAN v celém domě, lyžárna, místnost pro sušení lyžařských bot a oblečení, výtah, parkovací místa zdarma (dle aktuální dostupnosti). Wellness: venkovní sauny (v sudu) s panoramatickým výhledem na jezero Wolfgangsee. Pokoje: příslušenství, TV, W-LAN, některé pokoje s balkónem. Dvoulůžkový pokoj A: cca 20 m2, pro 1 - 2 osoby s výhledem na jezero, max. obsazenost: 2 dospělí + přistýlka pro dítě (max. do 6,9 let). Dvoulůžkový pokoj B: cca 20m2, pro 1 - 2 osoby s výhledem na hory, max. obsazenost: 2 dospělí + přistýlka pro dítě (max. do 6,9 let). Rodinný pokoj: cca 35m2, pro 1 - 4 osoby, 1x ložnice s dvoulůžkem, 1x ložnice s oddělenými lůžky.

Check In: od 14 hod., Check Out: do 11 hod.

Stravování:

snídaně formou bufetu (7.30-10 hod). Za příplatek v CK na vyžádání 3chodová večeře.

Informace o zájezdu

Cena obsahuje:

ubytování se snídaní

vstup do venkovní sauny (netradiční sudy se saunou v zahradě)

internet W-LAN

zapůjčení jízdního kola (dle aktuální dostupnosti)

Cena neobsahuje:

placeno na místě: pobytová taxa (cca 1,65 euro/os. od 15 let/noc), dom. mazlíček na vyžádání (cca 4 euro/noc, bez krmiva), placeno v CK: příplatek za 3chodovou večeři (630 Kč/os./1x večeře).

Poznámka:

Dětské ceny se 2 dosp. na pokoji.
 

Získat více informací o destinaci - klikněte ZDE
Katalog Zasílání novinek
a newsletteru
Objednat
Facebook