Letní dovolená u jezera Wolfgangsee - hotel Carossa 3* - dítě do 11,99 let ZDARMA 

Kód zájezdu: RA 3050
Typ ubytování: Hotel
Typ stravy: Polopenze
Lokalita: Rakousko / Salcbursko / Wolfgangsee
Doprava: Vlastní doprava

Informace o ubytování

Popis

Solná komora léto 2017 - Abersee (Salzbursko) - hotel 3*CAROSSA - dítě do 11,99 let ZDARMA, hotelová PLÁŽ v ceně, hotel u jezera Wolfgangsee

Z Prahy cca 360 km

Městečko Abersee (cca 540 m n.m.) najdeme u jezera Wolfgangsee, mezi vesničkami Strobl a St. Gilgen. Tato oblast je ideální pro koupání, opalování i aktivní odpočinek – procházky kolem jezera, horská i silniční cyklistika, pěší turistika, značené stezky v překrásné alpské přírodě, v St. Gilgen rodinný park „Animal Village“ apod. Mozartovo město Salzburg se nachází cca 39 km odtud. Cca 7 km vesnička St. Gilgen – lanovka „Zwölferhorn“ (duben-říjen) a veřejný krytý bazén.

Doporučujeme nabídku Salzburger Land Card - volný vstup do více než 190 atrakcí v regionu Salzburg i ve městě Salzburg (horské dráhy, zážitkové parky, lázně, autobusy, muzea, kostely, vstupy do bazénů apod.).

Ubytování

Popis ubytování: recepce, restaurace s krbem, bar, výtah, sluneční terasa s velkou zahradou s lehátky a slunečníky, dětské hřiště, stolní tenis, asfaltová plocha na metanou (curling), bezplatné parkování. Pokoje s příslušenstvím, TV-SAT, telefon, obvykle sedací kout, některé pokoje balkón, některé pokoje s přistýlkou.
Na vyžádání 4lůžkové a 1lůžkové pokoje. Dvoulůžkové pokoje (cca 18-22 m2) pro 2 os., dvoulůžkové pokoje (cca 28-32 m2) s max. obsazeností 2 dosp. + 2 přistýlky. Jednolůžkové pokoje (cca 18 m2) pro max. 1 dosp.

Hotelová pláž a přístav lodi do St. Wolfgang cca 800 m, malý obchod a restaurace cca 500 m. Dětská postýlka na vyžádání bezplatně.

Check In: od 14 hod., Check Out: do 10 hod.

Informace o zájezdu

Cena obsahuje:

ubytování s polopenzí
přístup na hotelovou pláž (cca 800 m)
Wi-Fi internet

Cena neobsahuje:

placeno na místě: pobytová taxa (cca 1,90 euro/os. od 15 let/noc), dom. mazlíček na vyžádání (cca 6 euro/noc, bez stravy).

Poznámka:

Dětské ceny se 2 dosp. na pokoji (max. 2 děti). Dítě na přistýlce do 11,99 let ZDARMA.

 

 

 

Získat více informací o destinaci - klikněte ZDE
Carossa Sommer5
01 Abersee
Bürgelsteinweg2
carossa
carossa pokoj
Carossa Sommer3
Carossa Sommer6
Kamer4kopie
wohnbeispiel
Katalog Zasílání novinek
a newsletteru
Objednat
Facebook