Luxusní dovolená - designový hotel 4* Aqua Dome Tirol Therme Langenfeld - lázně v ceně 

Kód zájezdu: RA 4410
Typ ubytování: Hotel
Poloha: ubytování vedle lázní
Typ stravy: Polopenze
Lokalita: Rakousko / Tyrolsko / Längenfeld
Doprava: Vlastní doprava

Informace o ubytování

Nádherný a velmi moderní hotel Aqua Dome Tirol Therme Längenfeld v Tyrolsku - termální lázně v ceně, nezapomenutelný wellness zážitek pro celou rodinu

Přijeďte do krásného Tyrolska a užijte si blahodárné účinky zdejších termálních pramenů a naberte opět nové síly....

Ultramoderní stavba Aqua Dome na cca 50.000 m2 s osobitými architektonickými prvky láká každého s návštěvě tohoto neobyčejného světa wellness a relaxace. Nádherný tyrolský komplex Aqua Dome doporučujeme manželským párům i rodinám s dětmi. Přijeďte a užijte si blahodárné účinky zdejších sirných termálních pramenů s výhledem na Öztalské Alpy.

Lázně Therme Längenfeld nabízejí obrovskou škálu služeb: v Therme Dómu, který připomíná svým tvarem krystal, se lze koupat ve 2 velkých bazénech, které jsou napuštěny termální vodou. Architektonicky jsou velmi zajímavé 3 venkovní visuté bazény ve tvaru misek, které obsahují minerální, sirnanou a též slanou vodu – jenom si vybrat… Dále samozřejmě sauny, parní lázeň, tropický déšť, vodopády. Opravdoví plavci ocení 25m plavecký bazén, bazén s aqua-gymnastikou a vodní spinning neboli aqua cycling. Nejmodernější posilovací stroje najdeme v moderním fitness.

I rodiny s dětmi si tady najdou svůj prostor k vyžití a zábavě: tzv. Alpská Noemova Archa je vodní svět se 2 plaveckými bazény na palubě lodi, obří skluzavka a prostor pro hry.

Mezinárodní i lokální speciality nabízí místní restaurace s širokým výběrem. V restauraci je nutné dodržovat pravidla dres kódu.

Konfereční místnost pro pořádání seminářů a konferencí.

Od prosince 2013 si návštěvníci užívají v části Spa 3000, kde se rozkládají nové lázně na 2 podlažích o celkové rozloze cca 2.000 m2. Bylinkové zábaly a bylinná sauna, krystalová koupel a mnoho dalšího.

Nádherné moderní pokoje s příslušenstvím, TV-SAT. Dvoulůžkový pokoj Auszeit (cca 35 m2) pro max. 3 os.: designové prvky alpského stylu, internet, balkón, dvoulůžko, pohovka, denně doplňovaný minibar s nealko nápoji v ceně. Junior Suite Freiraum (cca 65 m2) pro max. 4 osoby: stylové designové vybavení, dvoulůžko, pohovka, křesla, balkón, určité pokoje s krbem. Rodinný pokoj Raumwunder (cca 70 m2) pro max. 6 osob: moderní designové ubytování - 2x dvoulůžkový pokoj oddělenými dveřmi, 2x příslušenství.

Informace o zájezdu

Stravování:

polopenze (snídaně formou bufetu, večeře 5chodové menu, nebo formou bufetu)

Cena obsahuje:

uvítací koktejl

ubytování s ThermalVital polopenzí

vstup do termálních lázní (Thermal Spa)

vstup do sauny

vstup do fitness

vstup do hotelové wellness Spa 3000 (různé druhy saun, parní lázně, relax zóny)

čerstvé ovoce na pokoji

denně doplňovaný mini-bar s nealko nápoji

zapůjčení županu pro dosp.os. a osuška v praktické lázeňské tašce po dobu pobytu

denní aktivity ve fitness centru a ve venkovním prostoru (dle počasí)

zábavný program pro děti v lázních (cca 11-18 hod., během prázdnin cca 10-22 hod., včetně oběda a večeře pro malé hosty)

internet W-LAN

Cena neobsahuje:

placeno na místě: pobytová taxa (cca 3 euro/os./noc), dom. mazlíček na vyžádání (cca 40 euro/noc, bez krmiva). Placeno v CK: 1lůžkový pokoj na vyžádání.

Poznámka:

Dětské ceny se 2 dosp. na pokoji. Dítě do 2,99 let ZDARMA, dětská postýlka na vyžádání bezplatně (dle aktuální dostupnosti). Min. délka pobytu 3 noci, pobyt 1-2 noci na vyžádání.

Získat více informací o destinaci - klikněte ZDE
Katalog Zasílání novinek
a newsletteru
Objednat
Facebook