Velký Meder - hotel Aqua Varga 3*u termálního koupaliště - balíček 3 noci,TERMÁLNÍ koupaliště v ceně 

Kód zájezdu: SK 0411
Typ ubytování: Hotel
Poloha: ubytování vedle lázní
Typ stravy: Polopenze
Lokalita: Slovensko / Západní Slovensko / Velký Meder
Doprava: Vlastní doprava

Informace o ubytování

Popis

Velký Meder Dovolená na Slovensku 2017 - hotel 3* Aqua Varga cca 100 m od termálního koupaliště - TERMÁLNÍ koupaliště v ceně

Z Prahy cca 400 km, z Brna cca 200 km


Zcela nový hotel na okraji lesoparku pouze přibližně 100 m od termálního koupaliště s celoročním provozem označováno jako Thermal Corvinus - dříve pojmenované Termálpark. Této celoroční termální komplex se sestává z následujících částí: venkovní plavecký bazén, bazén se dvěma tobogány a dětský bazén s atrakcemi a dále z celá řady zábavních atrakcí – lanový park, sportovní hřiště (volejbal, nohejbal, fotbal), zábavní hřiště pro děti aj. Ve venkovním areálu najdete restauraci se živou hudbou. Krytý komplex nabízí soustavu bazénů: plavecký a perličkový bazén, dětský bazén s atrakcemi, sedací a rekreační bazén s hydro-masážemi a vodopády a rodinný bazén. Součástí krytého komplexu je také wellnessové oddělení: sauna centrum s vířivým bazénem (finská, parní, bylinková a infra-sauna), magnetoterapie atd. Termální koupaliště ve Velkém Mederu je doporučováno především při onemocnění pohybového aparátu (klouby, páteř).

Ubytování

Zcela nový hotel Aqua Varga Thermal 3* - ubytování u termálního koupaliště Veľký Meder
Společná recepce a stravování s hotelem Thermal Varga. Návštěvníci termální koupaliště Veľký Meder, od roku 2016 můžou počítat s novou možností ubytování ve Velkém Mederu. Vedle areálu termálního koupaliště Veľký Meder Thermal Corvinus je nový Wellness Hotel AQUA ***, patřící pod Hotel Thermal Varga ***. Hosté tohoto hotelu budou jen pár kroků od termální vody, tedy jen minutka je bude dělit od termálních bazénů a spojených služeb našeho termálního koupaliště. Hotel AQUA je nejvíce obklopený Veľkomederským lesoparkem, který klientům hotel poskytuje nejen pocit blízkosti k přírodě, ale v letní sezóně také příjemný klid a stín. Bezpečnosti věnuje hotel velkou pozornost, protože nabízí svým hostům bezplatné parkování v prostoru monitorovaným kamerovým systémem.

Popis ubytování: pokoje v Hotelu AQUA jsou komfortně vybavené, v každé místnosti se nachází televize (SAT TV), telefon, možnost FREE Wi-Fi připojení na internet, bezbariérový sprchový kout a toalera, rychlovarná konvice a fén. Hotel nabízí ubytování v jedno a dvoulůžkových pokojích s přistýlkou. Apartmánový hotelový pokoj: 2x dvoulůžkový pokoj vedle sebe + 1x příslušenství.

I v letním období když je okolí plné turistů, pro hotelové hosty je zaručený klid na pokoji. Více množství služeb můžete najít také v blízkosti: nachází se tu kavárna, restaurace, hospoda, lékárna, salón krásy, masážní salón a solní jeskyně. Hosté přicházející autem se cestou do hotelu můžou orientovat podle venkovních informačních tabulí umístěné v městě. Po použití zvonku u brány před centrálním parkovištěm Vám recepční personál pomůže dostat se do hotelu. Ochotně Vás seznámí s informacemi souvisejícími s ubytováním v hotelu.

Stravování: snídaně 7.30-9.30 hod., večeře 17.30-19 hod. Pozn.: ztráta, nebo poškození vstupenky do term. koupaliště, parkovací karty a karty od pokoje za poplatek na místě cca 10 euro/ks.

Check In: od 14 hod., Check Out: do 10 hod.

 

Informace o zájezdu

Stravování

formou bufetu. Stravování ve vedlejším partnerském hotelu Thermal Varga.

Cena obsahuje:

3x ubytování s polopenzí (balíček Pohoda 3 noci)
3denní vstupenka do termálního koupaliště Thermal Corvinus s 1 přerušením denně
1x přivítací koktejl party při 1. večeři
zapůjčení županu pro dosp. osobu
Wi-Fi internet
dětský koutek, venkovní trampolína, stolní tenis, stolní fotbal

Cena neobsahuje:

placeno na místě: pobytová taxa (cca 1 euro/os./noc), parkování (cca 3 euro/auto/noc).
placeno v CK: příplatek za apartmánový hotelový pokoj (2x dvoulůžkové pokoje vedle sebe):
Příplatek při obsazení 2 dosp. osobami: 750 Kč/apartmán/noc.
Příplatek při obsazení 2 dosp. osobami + 1 platící dítě: 450 Kč/apartmán/noc.
Příplatek při obsazení 2 dosp. osobami + 2 platící děti: 450 Kč/apartmán/noc.
Bez příplatku při obsazení 2 dosp. osobami + 3 platící děti.
Bez příplatku při obsazení 3 dosp. osobami.

Poznámka:

Dětské ceny se 2 dosp. na pokoji. Dětská postýlka pro dítě do 2,99 let k zapůjčení ZDARMA (na vyžádání). Pro dítě do 2,99 let v ceně strava a vstupenka na koupaliště. Cena za osobu od 15 let - tu v ceníku nutno přiřadit dle věku (osoba do 61,9 let, nebo osoba nad 62 let).

 

 

 

Získat více informací o destinaci - klikněte ZDE
Termalne - kupalisko - Velky - Meder - polokrytý - bazén -2764 - 1024x684
RAC7618 - 1024x683
IMG 9040 - 1024x683
IMG 8640 - 1024x553
Katalog Zasílání novinek
a newsletteru
Objednat
Facebook