Portorož 2017 - Remisens Premium 4* Casa Rosa - cca 250 m od pláže - dítě do 11,9 let ZDARMA 

Kód zájezdu: SL 8016
Typ ubytování: Hotel
Typ stravy: Polopenze
Lokalita: Slovinsko / Pobřeží a kras / Portorož
Doprava: Vlastní doprava

Informace o ubytování

Popis

Portorož dovolená u moře Slovinsko 2017 - Remisens Premium Casa hotel 4* Rosa depandance cca 250 m od pláže

Dítě na přistýlce do 11,99 let ZDARMA

Z Prahy cca 710 km, z Brna cca 630 km

Remisens Premium Casa Rosa 4* depandance (býv. Roža) je moderní budova po renovaci pokojů, tento hotel se nachází cca 250 m od pláže, hotel nabízí výhled na portorožskou zátoku. Hotel Casa Rosa je v těsné blízkosti hotelu Grand Hotel Metropol 4*. Hotel Casa Rosa je obklopen hojnou zelení. Mateřským hotelem depandance Casa Rosa je hotel Remisens Premium Grandhotel Metropol - přihlášení a odhlášení z ubytování (check-in a check-out) klient provádí v Grand hotelu Metropol. Klienti ubyt. v Casa Rosa využívají restauraci, bar a bazén v grandhotelu Metropol.

Popis pláže: obvykle betonová, u pláže venkovní bazény.

Město Portorož představuje známé turistické letovisko v JZ části Terstského zálivu, který je nejsevernějším bodem Jaderského moře. Název Portorož v překladu znamená „Přístav růží". Dovolená v Portoroži je plná slunce, moře, oddychu i zábavy s Vašimi blízkými...

Možnost výletů a prohlídky pamětihodností: Piran (cca 2 km), Izola (cca 9 km), jeskyně Postojna Jama a Predjamski grad (cca 72 km), Lipica (cca 45 km), Ljubljana (cca 121 km), Umag (cca 20 km). Možnost golfu: golf klub Lipica (45 km), golf klub Golf course Adriatic Savudrija Umag Istria (cca 22 km).

Ubytování

Remisens Premium Casa Rosa 4* je moderní budova po renovaci pokojů, tento hotel se nachází cca 250 m od pláže, hotel nabízí výhled na portorožskou zátoku. Hotel Roža depandance je v těsné blízkosti hotelu Grand Hotel Metropol 4*. Hotel Casa Rosa je obklopen hojnou zelení. Mateřským hotelem pro Casa Rosa je hotel Remisens Premium Grandhotel Metropol - přihlášení a odhlášení z ubytování (check-in a check-out) klient provádí v Grand hotelu Metropol. Klienti ubyt. v Casa Rosa využívají restauraci, bar a bazén v grandhotelu Metropol.
Vybavení hotelu: recepce s trezorem, wellness zóna (lze používat krytý bazén v sousedním grandhotelu Metropol a venkovní bazén u pláže cca 250 m od hotelu). Pokoje klimatizované dvoulůžkové pokoje s možností přistýlky, příslušenství, fén, telefon, mini-bar, Wi-Fi, trezor, obvykle balkón, TV-SAT. Hotelové pokoje několika typů: dvoulůžkové pokoje Standard (cca 25 m2), jednolůžkové pokoje Standard, dvoulůžkové pokoje Comfort s výhledem na moře, pokoje typu Suite (cca 46 m2, ložnice s dvoulůžkem + obývací pokoj s přistýlkou) a pokoje Suite s výhledem na moře (Suite sea view).

Check in: od 14 hod., Check out: do 11 hod.

Informace o zájezdu

Cena obsahuje:

ubytování s polopenzí
vstup do venkovních bazénů u pláže a na hotelovou pláž (cca 250 m od hotelu, dle otevírací doby, v provozu cca 15.6.-15.9.2017)
plážový servis na hotelové pláži Metropol Beach
vstup do krytého bazénu vedlejšího grandhotelu Metropol
animační program během hlavní sezóny (přibližně červenec-srpen)
vstup do kasina Casino Portorož (kromě 31.12.)
internet

Cena neobsahuje:

placeno na místě: pobytová taxa (cca 1,27 euro/dosp. os./noc, dítě do 6,99 let taxu neplatí, dítě 7-17,99 let taxa cca 0,64 euro/os./noc), dětská postýlka na vyžádání za příplatek (cca 13,50 euro/noc, dle aktuální dostupnosti), dom. mazlíček na vyžádání (cca 27 euro/noc, bez krmiva), parkování v garáži (cca 14 euro/noc, dle aktuální dostupnosti).

Poznámka:

Dětské ceny se 2 dosp. na pokoji. Sleva pro 3. os. ve dvoulůžkovém pokoji: dítě na přistýlce do 11,99 let ZDARMA!

Získat více informací o destinaci - klikněte ZDE
hotel - roza - zunanjost - panorana - 3
metropol - beach - 002 - fullscreen
big - metropol - beach10
bigmetropol - beach
CF026793
CF026820
grand - hotel - metropol pool
hotel - metropol - gallery - 014
hotel - metropol - gallery - 015
hotel - metropol - gastronomy - 001 - fullscreen - big
hotel - metropol - indoor - pool - 003 - fullscreen
kosilo
metropol - beach - 003
metropol - beach - 004
metropol - beach - 006
Outdoor swimming pool Metropol Resort - 1
Panorama Metropol Resort july 2010-II
roza - 03
Katalog Zasílání novinek
a newsletteru
Objednat
Facebook