Hinterstoder - Edlbach

Pyhrn - Priel Wurzeralm    skigebiet - hinterstoder

Hinterstoder - Wurzeralm

Zveme Vás do Horního Rakouska - poznat zdejší perlu lyžování v Rakousku s bohatou lyžařskou historií. V zimní sezóně 2012-2013 byla ve skiareálu Hinterstoder Wurzeralm vybudována nová 10místná kabinka Hirschkogelbahn místo vleku. Již v roce 1912 se v městečku Hinterstoder konaly první lyžařské závody. Tento trend vydržel do současnosti, např. Světový pohár na severní straně Bärenalmu, Evropský pohár v biatlonu. Hinterstoder nabízí 35 km moderních lyžařských tratí.

 

ZDE Skimapa Pyhrn - Priel - Hinterstoder

Ceník skipasů Hinterstoder zima 2016-2017 kratší pobyty

Ceník skipasů Hinterstoder zima 2016-2017 delší vícedenní pobyty

 

Region zimních radovánek a nádherného lyžování v Rakousku to je právě Pyhrn – Priel, který se skládá ze 3 středisek Bärenalm, Hutterer Höss a Wurzeralm, která existují nezávise na sobě a jsou propojena skibusovou dopravou. Nejmenší je Bärenalm se svými 3 sjezdovkami a mezi nimi trať obřího slalomu. Skipas pro tuto oblast je platný pouze zde. Zajímavostí je, že pokud však máte skipas z těch dvou dalších středisek, můžete se vydat i sem.

Lyžařská oblast Hutterer Höss v Hinterstoderu se vyjímá svojí novou trasou pro sjezd nazávanou "Hannes Trnikl Strecke", zatímco lyžařská oblast "Wurzeralm" každého ohromí sjezdovou vedoucí z horské stanice do údolí. K lyžařskému ráji pro celou rodinu Vás tu doveze nejrychlejší kolejová dráha v Evropě. Ten, kdo by si rád vylepšil svůj styl v lyžování, nebo v ježdění na snowboardu, je v lyžařské škole Wurzeralm Peter and Stefan a ve škole zimního sportu Stodertal u těch nejlepších učitelů.

Prázdninová oblast Pyhrn - Priel se bude líbit lyžařům, snowboardistům i příznivcům romantické zimní atmosféry. Pořádná lyžovačka, zimní výlety i túry na sněžnicích zdejší zasněženou krajinou.. a to ticho! Milovníci lyžařských túr můžeme potkat v pohoří Totes Gebirge a Sengsengebirge, a to s horským průvodcem, nebo bez něj.

Největší Hutterer Höss, tj. 25 km tratí. Největší atrakcí je zde Hösskogelpiste, protože cca 20% jsou černé sjezdovky, dále carvingové sjezdovky, tratě s boulemi, strmé svahy – o pořádný ADRENALIN zde není nouze!!! A poslední Wurzeralm s funparkem s half-pipe pro snowboardisty, rakouská nejrychlejší velkokapacitní pozemní lanovka spojující Spital s Teichlbodenem a mnoho perfektních tratí pro všechny – rodiny s dětmi, začátečníky i ty zkušené lyžařské matadory. Přijeďte a uvidíte, že je tu krásně ...

K nejnáročnějším sjezdovkám patří sjezd Světového poháru Hannese Trinkla, který nese název mistra světa ve sjezdu, rodáka z tohoto regionu, který je opravdovou výzvou pro všechny milovníky adrenalinu a lyžařské nadšence. Část Wurzeralm nabízí slunnou sjezdovku Gammering s nejrychlejší pozemní lanovkou v Evropě.

Doporučujeme Vám další nabídku: lyžařské zájezdy do Rakouska i zimní dovolená a lyžování v Rakousku.

Přijeďte si zalyžovat na sjezdovky Světového poháru! Prázdninový rakouský skiareál Pyhrn - Priel v jižní části Horního Rakouska - oblast mezi pohořím Totes Gebirge a Sengsengebirge nás zaujme nádhernými pohledy nedaleko Národního parku Kalkalpen (Vápencové Alpy). Zdejší obce Windischgarsten a Hinterstoder poskytují velký počet slunečných dní, což je jistota vynikajícího počasí během Vaší dovolené a zážitek z Vašeho lyžování v Rakousku.

Přepravní hodinová kapacita: cca 26.000 osob.
Počet vleků a lanovek: 19 ks.
Celková délka tratí: 48 km.

Modré sjezdovky: 15 km. Červené sjezdovky: 27 km. Černé sjezdovky: 6 km.
Běžkování: 130 km, biathlonské centrum Innerrosenau.

FREESTYLE: Funparky Höss a Wurzeralm (half-pipe).
FREERIDE: Hinterstoder, Wurzeralm a Loigistal.
Lyžařská a snowboardová škola: skupinová i individuální výuka.

 

Proč vyrazit do Hinterstoderu + Wurzeralmu?

- pouze 340 km z Prahy

- ski-areál vhodný pro rodiny s dětmi – skipas do 10 let ZDARMA

- sklon Hanner Trnikl World Cup

- Sunny Kids Parks pamatuje na ty nejmenší sportovce

- perfektně upravované lyžařské tratě

- místo konání Světového poháru (severní strana Bärenalmu)

- nejnáročnější sjezdovka Světového poháru Hannese Trinkla na Hutterer Hoss

- sjezdovka Hösskogelpiste s 20% černých úseků

- snowboardový park Wurzeralm + freeride + freestyle

- neustálá modernizace přepravní techniky

- aprés-ski (např. sáňkařská dráha, metaná, túry na sněžnicích)

- rodinná sjezdovka Gammering

- "sněhulák karta" za cca 2 eura pro děti do 10 let

 

Zvolte datum v kalendáři
Zvolte datum v kalendáři
  • Kronplatz Valle Isarco NEJLEVNĚJŠÍ autobusové lyžařské zájezdy - penzion ** Anich v Natzu
    26.-29.12. - Vánoční prázdniny
    autobus, polopenze
    8 termínů (od 26.12.)
    4 680 Kč / osobu
Katalog Zasílání novinek
a newsletteru
Objednat
Facebook